İstanbul

Profilo Servis Üsküdar

 Profilo Servis Üsküdar
ADRES BİLGİSİ:Hatmi Sk. 31-19
Murat Reis
34672 Üsküdar/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ:0850 888 44 55
MESAİ SAATLERİ:Pazartesi – Cuma: 08:00 – 20:00
Cumartesi: 09:00 – 18:30
Pazar: Kapalı

Profilo Servis Üsküdar

Profilo Servis Üsküdar

8 Yorum

 • Reply
  Fatma

  3 kız ve benimle birlikte evde 4 kadın olduğu için evimizde çok fazla çamaşır yıkama döngüsü oluyor. Haddinden fazla çamaşır makinesi kullanmamız sebebi ile uzun ömürlü makineleri bile en fazla 3-4 sene kullanabiliyorum. En son 3 sene önce aldığımız Profilo marka çamaşır makinemiz geçenlerde sıkma yaparken birden kapandı ve kitlendiği için ne yapsak açamadık. Çağırdığımız Profilo Servis Üsküdar ekibi gün içerisinde gelerek problemi çözdü.

 • Reply
  Zerrin

  Yaklaşık 10 sene önce evlendiğimiz zaman Profilo markasının kalitesine güvenerek fırın, mikro fırın, buzdolabı, dondurucu, bulaşık makinesi, çamaşır ve çamaşır kurutma makinesini almıştık. Diğer ürünlerde hiçbir sorun yaşamamamıza karşın buzdolabında birçok sorun yaşadık. Son olarak buzdolabı istenilen ısı ayarına gelmiyordu. Biz de Profilo Servis Üsküdar şubesi ile iletişime geçtik. Gelen ekip buzdolabını götürdü ve kısa süre içerisinde çok uygun bir fiyata parça değişimini yapıp getirdiler. Sorunumuz ortadan kalktı.

 • Reply
  Ezgi

  Uzun senelerden beridir evimde Profilo marka buzdolabı kullanıyorum. Aldığım ilk zamandan bu yana geçen süre içerisinde de performansından oldukça memnundum. Fakat yakın zamanda buzdolabımın üst tarafı soğutuyor alt tarafı soğutmuyordu. Ben de Profilo Servis Üsküdar şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip buzdolabının su tahliyesini yapan hortumun tıkandığını tespit ederek temizliğini yaptı ve buzdolabımın sorunu ortadan kalktı.

 • Reply
  Ayşe

  Çamaşır makineleri ev hanımlarının eli ayağı olduğu için geçen hafta kazanından ses gelerek çalışmaya başladı. Teknik destek gerektireceğini düşündüğüm için Profilo Servis Üsküdar şubesi ile iletişime geçerek arıza bildirdiğim halde üzerinden 2 gün geçtikten sonra gelip motoru ile alakalı olduğunu söyleyerek arızayı makul bir fiyata çözdüler.

 • Reply
  Gülcan

  Uzun senelerdir büyük bir memnuniyetle kullanmakta olduğum Profilo marka çamaşır makinesinin kapağında camı içindeki bir kaza sonucu patladı. Bu şekilde kullanılması asla mümkün olmayan çamaşır makinem için Profilo Servis Üsküdar şubesi ile iletişime geçtim. Kısa sürede evime gelen ekip 1 hafta içerisinde sorunu çözeceklerini söyledi. Gerçekten de aradan 4 gün geçmesine rağmen gelip sorunumu çözdüler. Kendilerine teşekkür ederim.

 • Reply
  Garantili ve Profesyonel Hizmetiyle Özel Profilo Servis

  […] ve bir an önce sorunları çözerek ürünlerinizi sizlere teslim etmeyi tercih ediyoruz. Özel Profilo Servis Üsküdar adresi bu bölgeye hakim olan firmalardan bir tanesidir. Kalabalık çalışan kadrosu ile birlikte […]

 • Reply
  Gizem

  Çok uzun zamandır kullanmış olduğum ve performansından da bir hayli memnun olduğum Profilo marka elektrikli süpürgemin torba konulan yerin kapağı kırıldı. Tamiri mümkün olmayacağı için servisleri arayarak parça değişim ücretini sormaya başladım. En son bana en uygun fiyatı veren Profilo Servis Üsküdar şubesiyle anlaştım. Birkaç gün içinde sorunumu çözüp, süpürgemi teslim ettiler.

 • Reply
  gökçen

  Profilonun güvenerek kullandığım çamaşır makinasının ön kısmından su gelmeye başladığını fark etti eşim ve başta boruları kontrol etsek de bir sıkıntı göremedik. Ardından da Üsküdar Profilo teknik servisi ile ben eşimin yerine iletişime geçtim ve sorunsuz bir süreç atlattık. Teknik servis baştan sona her şeyi ile güzelce ilgilendi ve bizi kibarca  karşıladı.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonSERVİSİ ARA