İstanbul

Profilo Servis Tuzla

Profilo Servis Tuzla
ADRES BİLGİSİ: Şevval Sk. No:31
Yayla
34944 Tuzla/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ: 0850 888 44 55
MESAİ SAATLERİ: Pazartesi – Cuma: 08:00 – 20:00
Cumartesi: 09:00 – 18:30
Pazar: Kapalı

3 Yorum

 • Reply
  Fatma

  Çamaşır makineleri özellikle temizlik ve hijyene dikkat ettiğimiz bu günlerde evin mihenk taşı ve hanımların eli ayağı olduğu için çok yoğun mesai yapıyorlar. Geçen gün Profilo markasına ait çamaşır makinem arka arkaya çalıştıktan sonra birden durarak çalışmadı. Bunun üzerine Profilo Servis Tuzla şubesi ile iletişime geçerek durumu anlatmam üzerine ertesi gün gelen ekip çamaşır makinemin tekrar çalışmasını sağladılar.

 • Reply
  Burcu

  Profilo markasına ait bulaşık makinemi son zamanlarda çok fazla çalıştırdığım için olduğunu düşündüğüm bir arıza ile karşılaştım. Bulaşık makinemin pervane kısmı çalışırken birden çat diye ses çıkarıp takır tukur çarpmaya başladı. Daha sonra kapağın açtığımda ise pervanenin yamulmuş olduğunu gördüm. Bunun üzerine Profilo Servis Tuzla şubesini arayarak arıza bildirmem üzerine gelen ekip pervanemin arızasını giderdiler

 • Reply
  Rabia

  Profilo markasını duymayan yoktur herhalde. Ben de çok uzun yıllardır evimde Profilo marka bulaşık makinesi kullanıyorum. Gerçekten de performansı göz önüne alındığında çok kaliteli bir marka olduğunu söyleyebilirim. Ancak kullandığım makine yakın zamanda hata verip çalışmamaya başladı. Ben de vakit kaybetmeden Profilo Servis Tuzla adlı teknik servis firmasını çağırdım. Gelen ekip sıcaklık sensöründe arıza meydana geldiğini söyleyip kısa süre içerisinde makinemi onarıp sorunumu çözdü.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonSERVİSİ ARA