Profilo Servis Tuzla

Evimizdeki beyaz eşyalar, günlük yaşantımızı kolaylaştıran ve konforumuzu artıran önemli parçalardır. Ancak, zaman zaman arızalanabilirler ve düzenli bakım gerektirebilirler. Profilo Servis Tuzla olarak, sizlere beyaz eşyalarınızın tamiratı ve bakımı konusunda uzman çözümler sunuyoruz.

Profilo Servis Tuzla

Profilo Servis Tuzla, uzun yıllara dayanan tecrübesi ve sektördeki uzmanlığıyla bilinmektedir. Eğitimli ve sertifikalı teknisyenlerimiz, her marka ve model beyaz eşyanın tamiratını yapabilirler. Gelişmiş teknik bilgi ve donanımımız sayesinde, sorunları hızlı bir şekilde teşhis edip etkili çözümler sunarız.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışıyoruz ve geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Profilo marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, kombi ve klima gibi beyaz eşyalarınızın tamiratı ve periyodik bakımı konusunda size destek oluyoruz. Arızalı parçaların onarımı ve değişimi, temizlik ve filtre değişimi gibi hizmetlerimizle beyaz eşyalarınızın ömrünü uzatıyoruz.

Profilo Servis Tuzla İletişim:

 Firma: Tuzla Profilo Servisi
ADRES BİLGİSİ:Şevval Sk. No:31 Yayla 34944 Tuzla/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ:0216 995 05 71
ÇALIŞMA SAATLERİ:HAFTA İÇİ : 08:00 – 19:00
CUMARTESİ : 08:00 – 19:00

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SERVİSİ ARA
Electrolux Servis İstanbul Altus Servis Baymak-servis.org Onarimmerkezleri.com Supurgeservisleri.com Kombicozum.com Arizacozum.com Buderus Kombi Servis 4445545.com Profilo Servis