İstanbul

Profilo Servis Çekmeköy

Profilo Servis Çekmeköy firmamız İstanbul’da birçok semtte olduğu gibi Çekmeköy’de oturan müşterilerimizin de çamaşır makinesi ile ilgili sorunlarına çözüm bulmaktadır. Güvenilir, hızlı ve ekonomik servis hizmetinde kısa süre içinde ismini duyuran şirketimiz ihtiyaç duyduğunuz her anda size destek olmaktadır.

Profilo Servis Çekmeköy

Deneyimli, alanında uzmanlaşmış ekibimiz ile yüksek kalitedeki hizmetimizi daha da iyi duruma getirmek ve müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Profilo Servis Çekmeköy şubemizde çamaşır makinenizin onarımı ve bakımı yapılmaktadır. Yedek parça ile ilgili talepleriniz de karşılanabilmektedir. Kullandığımız ekipmanlar son teknoloji ürünüdür ve bu bakımdan hizmetimizin kalitesini yükseltmektedir. Siz de Çekmeköy’de çamaşır makineniz için güvenilir, ekonomik ve hızlı bir servis firması arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.


 Profilo Servis Çekmeköy
ADRES BİLGİSİ:ÇAMLIK MH. ŞAHİN BEY CD. TAYYİP SK. NO:7/A, ÇEKMEKÖY, İSTANBUL
ÇAĞRI MERKEZİ:444 77 66
MESAİ SAATLERİ:Pazartesi : 08:15 – 19:30
Salı : 08:15 – 19:30
Çarşamba : 08:15 – 19:30
Perşembe : 08:15 – 19:30
Cuma : 08:15 – 19:30
Cumartesi : 09:10 – 17:30

19 Yorum

 • Reply
  Eyce Güzelyurt

  Çamaşır kurutma makinem çamaşırları nemli çıkarıyordu servisi aradım bağlantıdan kaynaklı problemi çözdüler şimdi sorunsuz bir şekilde kullanıyorum.Sağolun…

 • Reply
  Çekmeköy Profilo Beyaz Eşya Servis Merkezi | Maiotik

  […] Profilo Servis Çekmeköy şubesi sizlere konum olarak da büyük kolaylık sağlamaktadır. İsteğinize bağlı olarak şubemize gelmek yerine telefon ile de bizlere ulaşarak cihazlarınızdaki sıkıntıyı çalışanlara iletebilirsiniz. Cihazın sorunu ile ilgili yapılması gerekenleri öğrenebilir duruma göre de servisimize getirebilirsiniz. Profilo servis Çekmeköy sizlere en iyi şekilde hizmet vermektedir ve sıkıntılarınızın en kısa sürede çözümlenmesi için çabalanmaktadır. Profilo servis Çekmeköy şubemiz ile cihazlarınızı emin ellere teslim ediyorsunuz. İstediğiniz süre içerisinde de cihazlarınızın bakımını yaptırarak teslim alabilmeniz mümkündür. Kaliteli ve güvenilir bir hizmet için Profilo servis Çengelköy şubemizi tercih edebilirsiniz. Sizlere en iyi şekilde ve güvenilir hizmeti vermekteyiz, sizlerin tüm sıkıntılarına çözüm bulmaktayız, cihazlarınızın bakım ve sıkıntılarını en iyi şekilde gidererek sizlere ilk günkü gibi çalışacak şekilde teslim etmekteyiz. ONLİNE SERVİS TALEBİ ADRESİ : https://www.tservisler.com […]

 • Reply
  Seda N.

  Türkiye’ de beyaz eşya servisi gerçekten çok sorunlu bir alan. Piyasada işini doğru yapan, tüketiciye önem veren ve kaliteli hizmet sunmaya özen gösteren çok fazla özel servis bulunmuyor. Ne zaman bir cihazım arızalansa hep kavga gürültü ve uzun mücadelelerle karşılaşıyordum. Çekmeköy Profilo Servisi evdeki tüm beyaz eşya ürünlerinde şaşırtıcı düzeyde en büyük yardımcım haline geldi.

 • Reply
  Profilo Servisi İstanbul Çekmeköy ⋆ EcanBlog

  […] da bu doğrultuda güncellenmesini sağlıyor. Böylelikle Çekmeköy ilçesi genelinde Çekmeköy Profilo Servis hizmetleri dahilinde en yeni Profilo beyaz eşya ürünleri için dahi kaliteli servis […]

 • Reply
  Uğur İ.

  Daha önce elektronik ürünlerin kullanımında ve arızalandığı karşı karşıya kaldığım kötü servis hizmetlerinden deneyim edindiğimden yeni alacağım her ürün için mutlaka internet üzerinde iyice araştırma yapmaya özen gösteriyorum. Bu yüzden 1 aylık kampanyada olduğunu gördüğüm Profilo beyaz eşya paketini satın almayı düşünüyorum. Ama Profilo Servis Çekmeköy merkezi hizmetlerinin nasıl olduğuna dair net bir bilgi bulamadım. Daha önce kendilerine başvurmuş olan var mı?

 • Reply
  Sedef K

  Buzdolabı kapısının kapanmama sorunu ile geçen hafta karşılaştık. Üstelik yaz aylarında böyle bir sorunun ne kadar riskli olduğunu biliyorum. Dolapta ki tüm gıdaların kapının açılması ile çürümesini istemediğimden dolayı birkaç servis ile görüştüm. Bana sorunun dolap kapısında bulunan lastik dolayısıyla olacağını söylediler ve bir lastik için oldukça yüksek fiyat istediler. Bende teşekkür edip kendileriyle bir daha telefonda dahi görüşmedim. Arkadaşıma sinirli şekilde konuyu anlatırken kendisini daha önce Çekmeköy Profile Servis ile çalıştığını ve çok iyi insanlar olduklarını söyledi. Üstelik cüzzi miktarlara iş yaptıklarından bahsetti. Arkadaşlar ile görüştüm ve gerçekten bedavaya yakın bir fiyata dolabımı tamir ettiler. Hepsine bir kez daha teşekkür ediyorum.

 • Reply
  Aynur

  Üst komşumuz yıllardan beri Profilo’ nun buzdolabını kullanıyormuş ve çok memnunmuş. Bizim emektar buzdolabı arızalanınca yeni buzdolabını bizde Profilo aldık. Gerçekten çok düşük tüketimi var ve çok verimli çalışma gerçekleştiriyor. Ayrıca Çekmeköy Profilo Servisi de çok iyi hizmet veriyor. Sadece büyük arızalar için değil en basit bir müdahale için bile sürekli aynı hizmet kalitesinde çözüm sağlıyorlar. Genel bakımı için bile onlara başvuruyoruz. Çünkü gerçekten iyi hizmetleri var ve oldukça düşük maliyetlerle arıza onarımı ve genel bakımını yapıyorlar. Böyle olunca buzdolabı neredeyse hiç arızalanmıyor diyebiliriz. Üstelik sürekli ani elektrik kesintilerine maruz kalmasına rağmen. Eski buzdolabımız en ufak bir kesintide kendisine gelemediğinden arıza desteği almak zorunda kalıyorduk.

 • Reply
  Ceylan

  Profilo marka çamaşır makinesine sahibim ve çok isteyerek satın aldığımı söyleyebilirim. Ancak, beyaz çamaşırları yıkadığımda üzerlerinde siyah lekeler kalıyor. Bu yüzden, neredeyse her defasında iki kere çamaşır yıkamak zorunda kalıyorum. Haliyle hem elektrik hem de su faturam kabarık geliyor!
  Sorunu çözmek adına Profilo servis Çekmeköy numarasını aradım. Profilo servis Çekmeköy; evime gelerek sorunu anlamaya çalıştı. Kendi yaptıkları tespite göre deterjan ile yumuşatıcı; aynı gözde üst üste karışmışlar. Bu şekilde makineye konan çamaşırlar üzerinde siyah lekeler meydana gelmiş. Ayrıca, kullandığım yumuşatıcının kalitesiz olduğunu söylediler. Sonuç olarak, Profilo servisin vermiş olduğu tavsiyeleri dinleyerek sorunun kısa zamanda çözülmesini sağladım. Onlara bu konuda teşekkür ediyorum.

 • Reply
  Yelda

  Profilo marka çamaşır makinemi uzun süre önce bir kampanyadan faydalanarak satın almıştım. Ancak, maalesef bir süre sonra çamaşır makinemde birtakım arızalar meydana gelmeye başladı. Her şeyden önce, çamaşır makinem oldukça gürültülü bir şekilde çalışıyordu. Bunun yanı sıra, aynı zamanda sarsıntılı bir şekilde çalışma şekli bulunmaktaydı. Ben de vakit kaybetmeden Profilo servis Çekmeköy ile iletişime geçtim.
  Profilo servis Çekmeköy; iki soruna da vakit kaybetmeden el attı. Tambu yatak gövdesinin gevşemiş olmasından dolayı çamaşır makinesinin gürültülü olarak çalıştığını ifade ettiler. Bu yüzden, tambur yatağını kontrol ederek yatak cıvatalarını iyice sıkarak gevşemiş halinden kurtardılar. Ayrıca, taşıyıcı ayakları dengeye getirerek makinenin sarsıntılı çalışmasının önüne geçtiler.

 • Reply
  Zuhal

  Çamaşır makinesi satın almak için tercihimizi Profilo markasından yana kullandık. Satın aldığımız Profilo marka çamaşır makinesi ilk zamanlarda kusursuz bir performans sunarken ilerleyen dönemler içinde bu performansını aratmaya başlamıştı. Bu sorun bizim için gitgide can sıkıcı bir hale gelmeye başladıktan sonra soluğu hemen işin uzmanı olan Profilo Servis Çekmeköy adresinde aldık. servis yaptığı incelemenin ardından durumun basit bir arızadan kaynaklı olduğunu belirterek sorunu çözüme kavuşturdu. Profilo Servis Çekmeköy ekibi sayesinde bu can sıkan sorundan çok kısa bir zaman aralığı içinde kurtulmuş olduk. Her açıdan memnun kaldığımız bir servis süreci Profilo servis Çekmeköy sayesinde bu şekilde tamamlanmış oldu.

 • Reply
  Filiz

  Profilo markasına ait bulaşık makinemi son zamanlarda çok fazla çalıştırdığım için olduğunu düşündüğüm bir arıza ile karşılaştım. Bulaşık makinemin pervane kısmı çalışırken birden çat diye ses çıkarıp takır tukur çarpmaya başladı. Daha sonra kapağın açtığımda ise pervanenin yamulduğunu gördüm. Bunun üzerine Profilo Servis Çekmeköy şubesini arayarak arıza bildirmem üzerine gelen ekip pervanemin arızasını giderdiler

 • Reply
  Nilgün

  Buzdolabını aldıktan sonra hiç sorun yaşamamıştım ama kısa süre önce birden motorunun çalışmaması beni korkutmuştu. Sonra Profilo servis Çekmeköy hizmetinden yararlanmak için firma yetkilileri ile görüşerek servis talep ettim. Kısa sürede adresime gelen ekip yerinde onarım ve tamir yaparak beni mağdur olmaktan kurtardı. Üstelik profesyonel güvenilir bir hava vermeleri firmadan tekrardan hizmet almam konusunda bana oldukça iyi bir referans olmuş oldu.

 • Reply
  Kadriye

  Kullandığım çamaşır makinesi, çok sallanıyor ve titriyordu. Öyle ki rahatsızlık verme noktasına gelmesi artık canıma tak ettirdi. Sonra Profilo servis Çekmeköy firmasına ulaştım tesadüf eseri. Firma telefonda güvenilir olduğu izlemini vermesi sebebi ile gelip servis hizmeti sunmasını talep ettim. Geldiler servis hizmetini yerinde onarım yaparak verdiler ve sorun aynı gün çözüldü: Hiç bu kadar hızlı olacağını tahmin etmiyordum.

 • Reply
  Dila

  Herkese tavsiye edebileceğim şekilde temiz ve güvenilir bir iş çıkaran Profilo servis Çekmeköy ekibiyle tanıştığım için çok mutluyum. Bulaşık makinem bütün bulaşıklarımı çizmeye başlamıştı ve üzerinde su lekeleri barındırıyordu. Ben de bu servise durumu ilettikten sonra durum çözüldü ve artık bulaşık makinem bulaşıklarımı parlak bir şekilde çıkarıyor.

 • Reply
  Lale

  Daha önceleri çok fazla beyaz eşyalarımla sorun yaşayan biri olarak profilo alırken sorun ile karşılaşmayacağımı düşündüm. Almış olduğum 10 yıllık buzdolabım artık dayanamadı garip sesler çıkarmaya başladı. Profilo servis Çekmeköy şubesinin telefonunu buldum ve arayıp bilgi verdim. Aynı gün gelip sorunu düzelttiler. Ücretleri oldukça makul durumdaydı. Teşekkür ederim.

 • Reply
  Deniz

  Evimde neredeyse tüm beyaz eşyalarım Profilo markasına ait çünkü markanın tüm eşyalarından çok memnunum. Profilo marka bulaşık makinemin garanti süresi bundan 2 ay önce bitmişti ve geçen ay bulaşık makinemin devirdaim pompası bozuldu. Nette biraz araştırdığımda bu sorunun Profilo marka bulaşık makinelerinde kronik bir sorun olduğu ve çözülemediği yazınca çözeceklerine dair hiç umudum olmadan Profilo Servis Çekmeköy şubesini arayıp problemi tarif ettiğimde aynı günün akşamı gelip makinenin problemini çözdüler.

 • Reply
  Nilay

  Profilo markasına ait bulaşık makinemi 3 yıldır kullanıyordum ve garantisi de bittiği için bozulmasın diye gözüm gibi bakmaya çalışıyordum. Fakat elektronik eşyalar hisseder dedikleri doğru olacak ki geçen gün içerisinde takır tukur sesler çıkmaya başladıktan sonra birden durdu ve bulaşık makinem çalışmamaya başladı. Profilo Servis Çekmeköy şubesi ile iletişime geçerek problemi bildirdim. Bunun üzerine gelen ekip pervaneden kaynaklanan problemimi kısa sürede hallettiler.

 • Reply
  Ayşegül

  Yaklaşık olarak 8 senedir evimde Profilo marka buzdolabı kullanıyorum. Gerek soğutma olsun, gerekse de deep freze bölümü olsun inanılmaz yüksek bir performans gösteriyor. Fakat buna rağmen yakın zamanda buzdolabım E11 hatasını verdi. Ben de hemen Profilo Servis Çekmeköy şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip buzdolabımda ekran modülü yazılım arızası olduğu teşhisini koydu ve yaklaşık 3 saatlik bir işlemin sonunda buzdolabımı onardılar.

 • Reply
  Derya

  Profilodan üç yıldır sorunsuz kullandığım çamaşır makinem su almamaya başladı. Başta kendim yanlış kullandım galiba diye düşünsem de diğer denemelerimde de su almadığını görünce Çekmeköy  Profilo teknik servisini aradım ve sordum. Hiç itiraz etmeden gelip aldılar ve üç gün sonra teslim ettiler aynı şekilde sorunsuz kullanmaya devam ediyorum şimdi.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonSERVİSİ ARA