İstanbul

Profilo Servis Sarıyer

Profilo Servis Sarıyer firmamız Sarıyer semtinde bulunan müşterilerimize haftanın 6 günü teknik servis hizmeti sunmaktadır. İstanbul genelinde şubeleri olan şirketimizin bulaşık makinesi servisi müşterilerimizi yüksek oranda memnun bırakmaktadır. Sizlerden gelen geri bildirimler sayesinde her geçen gün kendimizi daha da geliştirmekteyiz. Bulaşık makineniz ile ilgili sorunlarda size hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet sunmayı öncelikli ilkelerimiz arasında görmekteyiz. Profilo Servis Sarıyer şirketimizde teknik ekibimiz oldukça tecrübeli ve her biri alanında uzmanlaşmış kişilerdir. Ayrıca donanımlı ve modern ekipmanlarımız ile ihtiyaçlarınıza çok daha kolay bir şekilde karşılık verebilmekteyiz. Bizi aradığınızda sizin için randevu oluşturur ve en kısa sürede talep ettiğiniz yere ekibimizi yönlendiririz. Sağlam ve ekonomik servis çözümleri (bakım, montaj, onarım, yedek parça vb…) için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Profilo Servis Sarıyer
ADRES BİLGİSİ: CUMHURİYET MAH. ARABAYOLU CAD. NO:114/A TARABYA ÜSTÜ, SARIYER, İSTANBUL
ÇAĞRI MERKEZİ: 444 77 66
MESAİ SAATLERİ: Pazartesi : 08:15 – 19:30
Salı : 08:15 – 19:30
Çarşamba : 08:15 – 19:30
Perşembe : 08:15 – 19:30
Cuma : 08:15 – 19:30
Cumartesi : 09:10 – 17:30

17 Yorum

 • Reply
  Gürkan

  Çamaşır makinesi deterjan almıyor çok kez kontrol ettim ancak sorun her seferinde devam ediyor. Acil yardımınızı bekliyorum.

 • Reply
  Profilo Marka Tüm Cihazlarınız İçin İstanbul'da Sizinleyiz -Doğan AYDIN'ın Kişisel Blog'u

  […] Servis İstanbul ile her semtte mevcuttur. En yakın servis sorunlarınıza çözüm bulacaktır. Profilo Servis Sarıyer ile Sarıyer’de ikamet edenler de kolaylıkla yardım alabilmektedir. Her geçen gün müşteri […]

 • Reply
  Profilo Marka Tüm Ürünlerinizin Tamiri için Bir Telefon Uzağınızdayız

  […] için internette yaşadığınız yere yakın bir servis aratmanız yeterli olacaktır. Örneğin Profilo Servis Sarıyer arattığınızda o bölgede hizmet veren teknik servisleri bulabilirsiniz. Sitede yazan telefon […]

 • Reply
  Emin

  Sarıyer servis konusunda biraz balta girmemiş orman gibi bir lokasyonda kalıyor. O yüzden servise işiniz düştüğü zaman gerçekten eziyete dönüşebiliyor. Nitekim çok defa servislerle kavga gürültü mücadele etmek durumunda kalmışlığımda var. Üstelik sadece tek bir marka için değil. İlk defa Profilo markalı bulaşık makinesini kullanmaya başladım ki servisinde gördüğüm hizmet kalitesi beni hayran bıraktı. Gerçekten hizmetlerinden çok memnun kaldım. Daha önce aldığımız servis hizmeti neymiş diyeceğim kalitede hizmet anlayışları var. Profilo Servis Sarıyer için artık neredeyse ilgili ilgisiz her yerde reklam yapıyorum desem yeridir. O kadar eziyet çektikten sonra adeta ilaç gibi geldiler. Üstelik kaliteli hizmetlerine çok uygun fiyatla da ulaşabiliyorsun.

 • Reply
  Yaren

  Profilo marka bulaşık makinem aldığım günden bu yana bulaşıklarımı kirli bir şekilde çıkartıyor. Bu sorunu çözmek için aynı bulaşıkları iki üç kere yıkadığım oluyor. Ayrıca, belki düzelir diye makineyi durdurup bulaşıkları çıkardıktan sonra tekrar koyuyorum. Fakat, değişen hiçbir şey yok!
  Bu sorunu çözmesi adına Profilo servis Sarıyer ile iletişime geçtim. Profilo servis Sarıyer; evime ilk geldiğinde buzdolabında hiçbir sorun olmadığını söyledi. Ancak, kendilerine sorunun devam ettiğini bildirdim. Sonuç olarak, evime ikinci kez geldiklerinde ürünü yenisiyle değiştireceklerini söylediler. Bu noktada, ürünümün garanti süresi olduğu için gönlüm rahattı. Profilo servis Sarıyer, dediğini yaparak ürünümü yenisiyle değiştirdi. Onlara bu konuda teşekkür ediyorum.

 • Reply
  Ayşe

  Profilo markayı neredeyse çocukluğumdan bu yana biliyorum. Evlenme sürecinde tüm beyaz eşyalarımın Profilo marka olmasını istedim. Bulaşık makinemizi de Profilo marka aldık. Ancak, bulaşık makinemde bir süre sonra parlatma sorununun meydana geldiğini fark ettim. Ayrıca, buğulu bir yıkama yaptığına da şahit oldum. Bu bağlamda, vakit kaybetmeden Profilo servis Sarıyer ile temasa geçtim.
  Profilo servis Sarıyer; sorunun çözülmesi adına oldukça duyarlı bir tavır içerisine girdi. Her şeyden önce, parlatıcı seviyesini kontrol ettiler. Parlatıcı seviyesinin yüksek olmasından dolayı makine içerisine döküldüğünü keşfettiler. Bu yüzden, söz konusu kısmı temizleyerek sorunu kökünden çözdüler. Sonuç olarak, bulaşık makinemle alakalı tüm sorunlarım halledilmiş oldu!

 • Reply
  Kadri

  Buzdolabımız eskidiğinden dolayı yeni bir buzdolabı satın almak için arayış içine girdik. Bu dönemde çevremizin tavsiyelerine uyum sağlayarak Profilo marka buzdolabında karar kıldık. Satın aldığımız buzdolabı modeli ilk dönemlerde tam olarak aradığımız performansı ortaya çıkarırken, bir süre sonra soğutma konusunda eskisi gibi verimli olmamaya başlamıştı. Soğutma konusunda yetersiz kaldığından dolayı daha fazla zaman kaybetmeden konuyu bir uzmana danışmaya karar verdik. Profilo Servis Sarıyer Tarabya adresine ulaşarak durumu bildirdik. Servis kısa incelemenin sonrasında durumun basit bir nedenden kaynaklı karşımıza çıktığını belirterek sorunu çözüme kavuşturdu. Her açıdan beğendiğimiz bir servis süreci Profilo Sarıyer Trabya sayesinde bu şekilde tamamlandı.

 • Reply
  Pelin

  Çamaşır makineleri özellikle temizlik ve hijyene dikkat ettiğimiz bu günlerde ev hanımların eli ayağı olduğu için çok yoğun mesai yapıyorlar. Geçen gün profilo marka çamaşır makinem arka arkaya çalıştıktan sonra birden durarak çalışmadı. Bunun üzerine Profilo Servis Sarıyer şubesi ile iletişime geçerek durumu anlatmam üzerine ertesi gün gelen ekip çamaşır makinemin tekrar çalışmasını sağladılar.

 • Reply
  Fatma

  Kullandığım Profilo marka buzdolabımın 1 haftadır derin dondurucu kısmı ürünleri dondurmuyor. Ürünleri dondurmadığı gibi dolaptaki donuk ürünlerim de eriyerek çöp oldular. Profilo Servis Sarıyer ekibinin internetten numarasına ulaşarak gün içinde yardımlarını istedim. Aynı gün içerisinde gelen ekip dondurucumun eritme problemini hallettiler ve daha fazla ürünüm ziyan olmaktan kurtuldu.

 • Reply
  Gözde

  Kalabalık bir muhitte yaşadığım için genellikle servisler ile bir sorunum olduğu zaman 1 ya da 3 hafta beklemek zorunda kalıyordum. Buzdolabım bozulunca acil olarak Profilo servis Sarıyer şubesini aradım. Kurban bayramı sonrası olduğu için etlerimin buzlukta bozulacağını söyledim rica ettim. O gün gelip dolabı söktüler ve tamir ettiler. Valla ayakta alkışladım resmen.

 • Reply
  Melike

  2 yaşında küçük bir kız çocuğum var ve yemek yerken çalışan çamaşır makinesi izlemeyi çok seviyor. Geçen gün ikisine de Profilo marka çamaşır makinemin karşısında yemek yedirirken bir ara mutfağa gittim ve kızım makinenin yanına giderek makineyi kitlemiş. Kullanma talimatına göre baktığımda ise yine kilidi açamaıyıp Profilo Servis Sarıyer şubesine arıza durum bildirdim ve 2 saat gibi bir sürede gelip programlamasını ayarlayarak kilidi açtılar.

 • Reply
  Yeliz

  Sarıyer ilçesinde bulunan kafemizde Profilo marka elektrikli süpürge kullanıyoruz. Yakın zamanda işletmemizi süpürürken tutma aparatının oraya hava geldiğini farkettik. Kontrol ettiğimizde hortumun yırtıldığını tespit ettik. Hemen yakınımızda bulunan Profilo Servis Sarıyer şubesi çok kısa bir süre içersinde o an elinde olmayan hortumu sipariş etti ve değişim yaptı. Süpürgemiz şu an sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam ediyor.

 • Reply
  Leyla

  Yaklaşık olarak 10 seneden beridir büyük bir memnuniyetle kullandığım Profile marka buzdolabımın geçtiğimiz hafta kapağın arkasında bulunan sanırım ismi conta olan lastiği yırtıldı. Birkaç teknik servise sordum çok fahiş fiyatlar söylediler. Ben de internetten Profilo Servis Sarıyer şubesine ulaştım. Kendilerine durumu anlattım. Ertesi gün gelip bir saat gibi kısa bir sürede evimde sorunumu çözüp gittiler. Kendilerine teşekkür ederim.

 • Reply
  Ahsen

  Profilo markasını daha önce çok duymuştum ama hiçbir ürünüm Profilo markası değildi. Fakat kullanmış olduğum buzdolabı arızalanınca yeni bir buzdolabı almam gerekti. Araştırmalarım sonucu Profilo marka buzdolabı satın aldım. Yakın zamanda kullandığım buzdolabı hiçbir şekilde soğutma işlemini yapamıyordu. Ben de Profilo Servis Sarıyer şubesi ile iletişie geçtim. Gelen ekip motorun kilitlendiğini tespit etti. 1 gün içerisinde de tamirini yapıp sorunumu ortadan kaldırdı.

 • Reply
  Tülay

  Profilo markasına ait uzun zamandır da kullandığım buzdolabım sürekli kapağı kapalı olduğu halde kapak açık sinyali veriyor birkaç kez farklı farklı servisleri aradım fakat yaptıklarının ertesi günü sorun yine devam etti. Sarıyer çevresinde oturmam sebebiyle 3 gün önce Profilo Servis Sarıyer ekibini aradım gelip tamir ettiler ve şimdilik bir problem gözükmüyor gibi. Aynı problemi yaşayan arkadaşlar varsa gönül rahatlığıyla bu şubeyi tavsiye edebilirim.

 • Reply
  Yıldız

  Buzdolabının bir evde ne kadar önemli bir demirbaş olduğunun bilincindeyim. Bundan dolayı yıllar önce buzdolabı satın alırken kaliteli olsun diyerekten Profilo marka buzdolabı satın almıştım. Geçen aya kadar geçen süre içerisinde de bir tek arızası ile de karşılaşmamıştım. Ancak geçtiğimiz ay buzdolabım F0 isimli hatayı verdi. Çağırdığım Profilo Servis Sarıyer şubesi Biofresh hatası verdiğini söyleyip kısa süre içerisinde tamiratını yaparak sorunu ortadan kaldırdı.

 • Reply
  tuğçe

  Profilo marka çamaşır makinem ha bire durmadan pompa tıkalı uyarısı veriyordu. Ancak alt kısma bakıp kontrol etmeme rağmen aynı uyarıya devam etti.   Sarıyer profilo teknik servisi ile iletişime geçince makinama onlar baktı. Bir buçuk güne de sıkışma sorununu hallettiler şu  an öyle bir uyarı almıyorum makinemden.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonSERVİSİ ARA