İstanbul

Profilo Servis Sultanbeyli

 

Sultanbeyli Profilo Servisi

ADRES BİLGİSİ:Şalgamlı Cd. No:42
Mehmet Akif
34920 Sultanbeyli/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ:0216 995 08 96
MESAİ SAATLERİ:Pazartesi – Cuma: 08:00 – 20:00
Cumartesi: 09:00 – 18:30
Pazar: Kapalı

Profilo Servis Sultanbeyli

4 Yorum

 • Reply
  Filiz

  Profilo markasına ait bulaşık makinemi 3 yıldır kullanıyordum ve garantisi de bittiği için bozulmasın diye gözüm gibi bakmaya çalışıyordum. Fakat elektronik eşya da olsa hisseder diyorlar ki inanıyorum. Geçen gün içerisinde takır tukur sesler çıkmaya başladıktan sonra birden durdu ve çalışmamaya başladı. Profilo Servis Sultanbeyli şubesi ile iletişime geçerek problemi bildirmem üzerine gelip pervaneden gelen problemi hallettiler.

 • Reply
  Fatma

  Çamaşır makineleri ev hanımlarının eli ayağı olduğu için geçen hafta kazanı ses çıkararak çalışmaya başladı. Teknik destek gerektireceğini düşündüğüm için Profilo Servis Sultanbeyli şubesi ile iletişime geçerek arıza bildirdim ve üzerinden 2 gün geçmeden gelip motoru ile alakalı olduğunu söyleyerek arızayı çözdüler.

 • Reply
  Elif

  Sultanbeyli ilçesinde bulunan unlu mamuller işletmemizde Profilo marka bulaşık makinesi kullanıyoruz. Yakın zamanda bulaşık personeli makinenin düzgün yıkamadığını bize söyledi. Biz de kısa süre içersinde Profilo Servis Sultanbeyli şubesiyle iletişime geçtik. Gelen ekip aynı gün 1 saat gibi kısa bir sürede yerinde sorunu çözerek bizi de bulaşık personelimizi de büyük bir dertten kurtardı. Kendilerine bu hızlı hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.

 • Reply
  Sergen

  Anneme Profilo’nun çamaşır makinesini kendim de kullandığım için severek aldım fakat annem beni aradı ve makinenin ön ışıkları yansa da çalışmadığını belirtti. Yaşlı olduğu için çok anlamıyor. Onun yerine Sultanbeyli Profilo teknik servisi aradım ve durumu anlattım. Annemle hem iyi anlaşıp hem de sorunu hızlı gidermişler ve şu an gayet memnun annem de ben de .

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonSERVİSİ ARA