Profilo Servis Sultanbeyli

Profesyonel bir ekip ve özel çözümlerle hizmet veren Özel Profilo Servis Sultanbeyli, Profilo markalı beyaz eşyalarınızın bakım, onarım ve bakımını üstlenen güvenilir bir adres olarak öne çıkıyor.

Profesyonel Profilo servisi olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, teknolojik çözümleri ve uzman ekibi ile sektörde fark yaratıyor.

Profilo Servis Sultanbeyli İletişim:

 Firma:Sultanbeyli Profilo Servisi
ADRES BİLGİSİ:Şalgamlı Cd. No:42 Mehmet Akif 34920 Sultanbeyli/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ:0216 995 08 96
MESAİ SAATLERİ:Hafta içi : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 08:00 – 20:00

Servisimizin Sunduğu Hizmetler

1. Profesyonel Onarım Hizmetleri

Profesyonel Profilo servisimiz, markanın en yeni modellerine kadar uzanan geniş bir yelpazede beyaz eşya onarım hizmeti sunmaktadır. Eğitimli teknisyenlerimiz, hızlı ve etkili bir şekilde arızaları tespit edip çözerek cihazlarınızı en kısa sürede size teslim eder.

2. Periyodik Bakım ve Temizlik

Beyaz eşyalarınızın performansını en üst seviyede tutmak için periyodik bakım ve temizlik şarttır. Özel Profilo Servis Sultanbeyli olarak, cihazlarınızın düzenli bakımını sağlayarak uzun ömürlü kullanımlarını garanti altına alıyoruz.

3. Orijinal Yedek Parça Kullanımı

Tamirat süreçlerinde kullanılan yedek parçaların kalitesi, cihazlarınızın dayanıklılığını etkiler. Biz, orijinal Profilo yedek parça kullanarak onarımları gerçekleştiriyor ve cihazlarınızın fabrika çıkış performansını koruyoruz.

“Profilo Servis Sultanbeyli” üzerine bir yorum

  1. Bulaşık makinemin tamiri için Profilo Servis Sultanbeyliye başvurdum. Ustalar sorunu anında tespit edip tamir ettiler. Üstelik uygun fiyatlarla kaliteli hizmet sundular, çok memnun kaldım.

    Yanıtla

Yorum yapın

SERVİSİ ARA
Electrolux Servis İstanbul Baymak-servis.org Onarimmerkezleri.com Supurgeservisleri.com Kombicozum.com Arizacozum.com Buderus Kombi Servis 4445545.com