İstanbul

Profilo Servis Pendik

Profilo Servis olarak İstanbul genelinde çamaşır makinesi servisi vermekteyiz. Profilo Servis Pendik şubemiz Pendik semti civarında oturanlar için hizmet sunmaktadır. Çamaşır makineniz ile ilgili her türlü sorunda şirketimiz kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlı hizmetiyle yanınızda olacaktır. Alanında uzman, deneyimli teknik ekibimiz güncel teknolojiye uygun olan ekipmanlar ile kısa süre içinde talebinizi yerine getirir. Profilo Servis Pendik firmamızda çamaşır makinenizin onarımı/tamiri, bakımı yapılır veya yedek parça temin edilebilir.

Profilo Servis Pendik

Hem ekipmanlarımız hem de elemanlarımız ile kaliteli bir servis alt yapısına sahibiz ve bu doğrultuda sizin memnuniyetinizi sağlamak için her geçen gün hizmet kalitemizi yükseltmek için çaba gösteriyoruz. Hızlı ve güvenilir çözüm için ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Pendik Profilo Servisi


 Profilo Servis Pendik
ADRES BİLGİSİ:BATI MH. SEYIT BURHAN TOPRAK CD. TANER APT. NO:11/F, PENDİK, İSTANBUL
ÇAĞRI MERKEZİ:444 77 66
MESAİ SAATLERİ:Pazartesi : 08:15 – 19:30
Salı : 08:15 – 19:30
Çarşamba : 08:15 – 19:30
Perşembe : 08:15 – 19:30
Cuma : 08:15 – 19:30
Cumartesi : 09:10 – 17:30

19 Yorum

 • Reply
  Ceyda Sezen

  Sıcak yaz gününde buzdolabım arızalandı bütün herşeyi çöpe atmadan yetiştiniz ve tamir ettiniz nasıl teşekkür etsem azdır. Kolay gelsin…

 • Reply
  Profilo Marka Tüm Ürünleriniz İçin Pendikte Yanınızdayız |

  […] gösteren firmamız yetkili değil, özel servis desteği sağlamaktadır. Firmamız içerisinde Profilo Servis Pendik hizmeti sağlayan elemanlarımızın tamamı Profilo ürünleri üzerinde teknik donanıma […]

 • Reply
  Pelin Y.

  Profilo’ nun bulaşık makinesini ve çamaşır makinesini kullanıyorum. Aldığım dönemde internette baktığım servis hizmeti yorumları hep negatif yönde olsa da ekonomik olması ve performansı açısından sorun yaşanmadığını bildiğim için aldım. Dün bulaşık makinesinin içinde su kalması sorunu için aradığım Pendik Profilo Servis merkezi ekipleri bugün geldiler ve hiçte bir sorun yaşatmadan hatta oldukça ekonomik şekilde tıkanma sorunu tespit edip, çözdüler.

 • Reply
  Nihat

  Eşim yıllardır kullandığımız emektar Profilo çamaşır makinesinin yenilenmesi gerektiğinde ısrarcı olduğundan yeni nesil modellerinden bir tanesini bir ton para bayılarak aldık. Yeni nesil makinelerde çok fazla teferruat varmış gerçekten. Yani sürekli yaptıkları özel bir malzemeyle çalıştırmak gerekiyor falan. Ayrıca en ufak bir şeyde bireysel müdahalede bulunamıyorsun illa ki uzman birisini çağırman gerekiyor. İyi ki Pendik Profilo Servis çok anlayışlı da her sorunda aradığımızda çok yardımcı oluyorlar. Hem telefondaki personelleri hem de eve kadar gelen personelleri gerçekten işinin ehli. Sorunu hemen buluyor ve bütçenizi de düşünerek, en makul fiyata yol açacak arıza onarımını yapıyorlar. Sadece servisi için bile Pendik’te Profilo kullanabilirsiniz.

 • Reply
  Figen

  Profilo marka çamaşır makinesi olan evli ve çocuklu bir kadınım. Çocuklarım olduğu için çamaşır makinemi sürekli olarak kullanmak zorundayım. Ancak, çamaşır makinemde bir sorun olduğu tespit edildi. Profilo servis Pendik; evime gelerek çamaşır makinesinde motor arızası olduğunu dile getirdi. Çamaşır makinemin tamiratının atölye ortamında yapılacağını söyleyerek çamaşır makinemi alıp götürdüler. Sonuç olarak, bu süre içerisinde çok sıkıntılı günler yaşadım.
  Profilo servis Pendik; yaklaşık 20 gün sonra çamaşır makinemi geri getirdi. Ancak, ilk yıkamada yine bazı sorunlar ortaya çıktı. Ben de tekrar servis ile iletişime geçtim. Onlar bana bu noktadan sonra ücretli onarım yapabileceklerini söylediler. Bu konuda Profilo yetkililerinden anlayış bekliyorum. Ekonomik durumum bu ödemeyi yapmak için yetersiz!

 • Reply
  Ela

  Yeni evli birisi olarak çok severek Profilo marka çamaşır makinesi satın aldım. Çevremden duyduğum yorumların hepsi oldukça olumluydu. Ancak, Profilo marka çamaşır makinemde bir süre sonra sorun yaşamaya başladım. Çamaşır makinemin suyu boşaltmadığını fark ettim. Acilen telaşlanarak eşimi aradım. Eşimden Profilo servis Pendik numarasını aldım.
  Profilo servis Pendik; söyledikleri saatte gelerek beni şaşkınlığa uğrattı. Başka markaların servislerinden aynı hizmeti göremiyoruz maalesef! Yaptıkları incelemeler sonucunda pompa filtresinin tıkalı olduğunu söylediler. Bu yüzden, vakit kaybetmeden pompa filtresini temizlemeye başladılar. Sonuç olarak, kısa zamanda çamaşır makinemin suyu boşaltmama sorunu çözülmüş oldu. Emeği geçen tüm Profilo servis Pendik çalışanlarına teşekkür ediyorum.

 • Reply
  Selda

  Çamaşır makinemiz bozulduğundan dolayı yeni bir çamaşır makinesi satın almak için arayış içine girdik. Bu dönemde çevremiz tarafından sıklıkla önerildiğinden dolayı Profilo markasında karar kıldık. Özellikle bütçe dostu ve kaliteli modellere sahip olması bizim için oldukça cezbedici olmuştu. Satın aldığımız çamaşır makinesi modeli belli bir süre geçtikten sonra çamaşırları eskisi gibi iyi temizlememeye başlamıştı. Bu can sıkan sorundan bir an önce kurtulmak için soluğu hemen işin uzmanı olan Profilo Servis Pendik (Kurtköy) adresinde aldık. Servis yaptığı incelemenin hemen sonrasında bu durumu çözüme kavuşturarak cihazı bize ilk günkü kusursuz performansında teslim etmiş oldu. Her açıdan memnun kaldığımız bir servis süreciydi.

 • Reply
  Ayten

  Buzdolapları herkes için önemlidir. Özellikle benim gibi sağlıklı besin tüketme noktasında dikkatli olanlar için kesinlikle daha önemlidir. Profilo servis Pendikhizmeti için firmaya ulaştığımda arızalı buzdolabımı gelip hemen yerinde onardılar. Elektrik almayan buzdolabımı kısa sürede onardılar ve bunu oldukça uygun fiyat seçenekleri ile sundular. Tüm çalışanlara ve ekibinize teşekkürlerimi sunuyorum.

 • Reply
  Filiz

  Buzdolabının her iki kapağı da kapanmamaya başladı. Bu durumda ürünler bozuluyordu. Bunun için servislerden fiyat aldım. Birçok servisin fiyatı yüksek geldi. Bir arkadaşın tavsiyesi üzerinde Profilo servis Pendik’den arıza kaydı oluşturdum. Önce fiyat sordum. Makul geldi. Sonra kapı contalarından kaynaklı arızaymış. Hemen yaptılar. Çok da memnun kaldım.

 • Reply
  Hatice

  Profilo fırınımın bozulması nedeni ile Profilo servis Pendik dükkânlarını aradım. Durumu izah ettim. Adresimi alıp 3 saat içinde evime geldiler. İçeri girerken galoş giymeleri oldukça memnun ediciydi. Ayrıca çalışanları çok güler yüzlüydü. Daha önce servislerin bu şekilde hizmet verdiğini bilmiyordum. Çok teşekkür ederim. Kısa süre içerisinde sorunu çözüp gittiler.

 • Reply
  Burcu

  Uzun zamandır Profilo markasına ait bulaşık makinesi kullanıyordum. Bu zamana kadar bana hiç arıza çıkarmayan ve garantisi biteli çok olan makinemden son zamanlarda çıkan bulaşıklarımın yıkanmamış olduğunu gördüm. Aşırı yükleme sebebi ile olduğunu düşündüğüm için bir de az bulaşık ile çalıştırarak denememe rağmen yine aynı problem devam edince Profilo Servis Pendik şubesi ekibine ulaştım ve durumu anlattım. Ertesi gün sabahtan gelen ekip filtresini temizleyerek temizleme gücünü arttırdılar

 • Reply
  Zeliha

  Tüm küçük çocuklar gibi benim kızlarım da çamaşır makinesinin karşısına çalışırken geçip izlemeyi çok seviyorlar. Geçen gün ikisine de Profilo marka çamaşır makinemin karşısında yemek yedirirken bir araya mutfağa gittim ve yaşça büyük olan kızım makinenin yanına gidip kurcalarken makineyi kitlemiş. Kullanma talimatına göre baktığımda ise yine kilidi açamadım ve Profilo Servis Pendik şubesine arıza durum bildirdim ve 2 saat gibi bir sürede gelip programlamasını ayarlayarak kilidi açtılar.

 • Reply
  Demet

  Bundan yaklaşık olarak 8 sene önce çok uygun bir fiyata Profilo marka çamaşır makinesi satın aldım. Şu zamana kadar da herhangi bir arızasıyla karşılaşmamıştım. Bugün makineyi çalıştırdığımda makine E18 isimli arıza kodunu vermeye başladı. Ben de elektronik eşyalardan pek anlamadığım için hemen Profilo Servis Pendik şubesi ile iletişime geçtim. Kısa süre içerisinde gelen ekip pompanın tıkanmasından dolayı böyle bir arıza verdiğini söyleyip tıkanıklığı giderince makinem de düzelmiş oldu.

 • Reply
  Begüm

  10 sene kadar önce Profilo marka bir buzdolabı satın almıştım. Şu zamana kadar da mükemmel bir şekilde çalışmaya devam ediyordu. Ancak son bir haftadır motor sık ve uzun süreli bir şekilde çalışıyordu. Gürültüden rahatsız olduğum için Profilo Servis Pendik şubesi ile iletişime geçtim ve kısa süre içerisinde adresime geldiler. Gelen ekip havalandırma boşluklarının tıkandığını tespit etti ve temizledi. Temizleme işleminin ardından sorunum çözülmüş oldu.

 • Reply
  Esra

  Buzdolabı muhakkaktır ki bir evin olmazsa olmaz beyaz eşyasıdır. Bundan dolayı da bence kesinlikle kaliteli olması gerekir. Bundan dolayı ben de buzdolabı satın alırken kaliteli olması açısından Profilo markasını tercih etmiştim. Satın almış olduğum ilk seneler sorunsuz bir şekilde çalışıyordu. Ancak yakın zamanda buzdolabımın altı karlama yapıyordu. Ben de Profilo Servis Pendik şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip radyatörde sorun olduğunu söyleyip kısa süre içerisinde sorunu çözdü.

 • Reply
  Ayla

  Uzun yıllar boyunca kullanmış olduğum buzdolabım arızalanınca ben de komşumun tavsiyesi üzerine Profilo marka buzdolabı satın almıştım. İlk seneler sorunsuz bir şekilde çalışıyordu. Gerçekten de performansından oldukça memnunduk. Fakat geçtiğimiz ay buzdolabı birden gürültülü çalışmaya başladı. Vakit kaybetmeden Profilo Servis Pendik şubesi ile iletişime geçtim. Kısa süre içerisinde gelen ekip buzdolabını yağladıktan sonra gürültü sorunu ortadan kalkmış oldu.

 • Reply
  Dilan

  Profilo markasını ilk olarak yıllar önce misafirliğe gittiğim bir evde görmüştüm. Misafirliğe gittiğim evdeki hanımefendi buzdolabından oldukça memnun olduğunu söyledi. Biz de o sıralar yeni buzdolabı almayı düşünüyorduk ve bundan dolayı tercihimizi Profilo markasından yana kullanmıştık. Gerçekten de oldukça başarılı bir marka. Fakat yakın zamanda buzdolabının sigortaları attırdığını farkettik. Çağırdığımız Pendik şubesi voltajdan kaynaklandığını söyleyerek kısa süre içerisinde sorunumuzu çözdü.

 • Reply
  Senem

  Ablamın evinde Profilo marka beyaz eşyalar kullanılıyordu. Ben de yeni bir buzdolabı almak istediğimde fikrini sordum ve gönül rahatlığıyla Profilo markasını tercih edebileceğimi söyledi. Ben de ona güvenerek satın aldım. Ancak yakın zamanda kullanmış olduğum buzdolabımda su sızıntısı farkettim ve hemen Profilo Servis Pendik şubesi ile irtibata geçtim. Gelen ekip tarafından; ara ısıtıcıların arızalı patlak olduğu tespit edildi ve yenisi ile değiştirildi. Ardından sorunum ortadan kalktı.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonSERVİSİ ARA