Profilo Servis Pendik

Profilo Servis Pendik, İstanbul’un Pendik ilçesinde yer alan profesyonel bir beyaz eşya tamir ve bakım servisidir. Uzman ekibimiz, yılların verdiği tecrübe ile her türlü Profilo marka beyaz eşyanızın tamir ve bakımını titizlikle gerçekleştirir. Beyaz eşyalarınızın ömrünü uzatmak ve en yüksek verimlilikle çalışmasını sağlamak için en güncel teknikleri kullanmaktayız.

Profilo Servis Pendik

Buzdolabından çamaşır makinesine, bulaşık makinesinden klimaya kadar geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet veriyoruz. Her türlü arıza ve bakım ihtiyacınızda, alanında uzman teknisyenlerimizle yanınızdayız. Profilo Servis Pendik olarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda, hızlı ve güvenilir servis anlayışıyla hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Acil durumlar için gün içinde hızlı müdahale imkanı sunuyoruz. Servisimiz, orijinal yedek parçalar kullanarak yaptığı tamiratlarla cihazlarınızı ilk günkü performansına kavuşturmayı amaçlar. Ayrıca, düzenli bakım hizmetlerimizle potansiyel arızaların önüne geçerek ek masraflardan kaçınmanıza yardımcı oluyoruz.

Profilo Servis Pendik İletişim:

 Firma:Profilo Servis Pendik
ADRES BİLGİSİ:BATI MH. SEYIT BURHAN TOPRAK CD. TANER APT. NO:11/F, PENDİK, İSTANBUL
ÇAĞRI MERKEZİ:444 77 66
MESAİ SAATLERİ:Hafta içi : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 08:00 – 20:00
Profilo Servis Pendik

One comment

  1. Profilo buzdolabımda soğutma sorunu vardı ve Pendik servisini aradım. Ustalar gelip sorunu çabucak çözdüler. Hızlı ve profesyonel hizmetleri sayesinde endişelerim geçti, çok memnun kaldım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SERVİSİ ARA
Electrolux Servis İstanbul Altus Servis Baymak-servis.org Onarimmerkezleri.com Supurgeservisleri.com Kombicozum.com Arizacozum.com Buderus Kombi Servis 4445545.com Profilo Servis