Profilo Servis Maltepe

Maltepe’nin kalbinde yer alan Profilo Servis Merkezi, ev aletlerinizdeki tüm sorunları çözmek için burada! Profilo’nun güvenilir servis kalitesiyle, buzdolabından çamaşır makinesine, bulaşık makinesinden kombiye kadar tüm Profilo ürünleriniz emin ellerde. Tecrübeli teknisyen kadromuz, arızaları hızlı ve etkin bir şekilde gidermek için en güncel teknolojileri kullanmaktadır.

Profilo Servis Maltepe

Profilo Servis Maltepe, müşteri memnuniyetini her zaman en ön sıraya koyar. Bizim için önemli olan, sizin memnuniyetiniz ve güveninizdir. Servisimiz, parça değişiminden genel bakıma kadar geniş bir yelpazede hizmet sunar. Tüm servis işlemlerimiz, Profilo’nun yüksek kalite standartlarına uygun olarak gerçekleştirilmektedir.

Acil servis ihtiyaçlarınızda, Maltepe çevresindeki hızlı ve güvenilir ekibimizle yanınızdayız. Profilo Servis Maltepe, haftanın her günü, her türlü sorunuza cevap vermek ve en iyi çözümü sunmak üzere hizmetinizdedir. Arızalı bir ev aleti mi var? Endişelenmeyin, Profilo Servis’e bir telefon kadar yakınsınız.

Profilo Servis Maltepe İletişim:

 Firma:Maltepe Profilo Servisi
ADRES BİLGİSİ:BAĞLARBAŞI MAH. ATATÜRK CAD. KIRLANGIÇ SOK. NO:3 , MALTEPE, İSTANBUL
ÇAĞRI MERKEZİ:444 77 66
MESAİ SAATLERİ:HAFTA İÇİ : 08:00 – 19:00
CUMARTESİ : 08:00 – 19:00

One comment

  1. Eski bir Profilo çamaşır makinem vardı ve parça bulmakta zorlanıyordum. Maltepe servisi gerekli parçayı temin edip makineyi tamir etti. Eski cihazlara da özen göstermeleri beni çok mutlu etti.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SERVİSİ ARA
Electrolux Servis İstanbul Altus Servis Baymak-servis.org Onarimmerkezleri.com Supurgeservisleri.com Kombicozum.com Arizacozum.com Buderus Kombi Servis 4445545.com Profilo Servis