İstanbul

Profilo Servis Kartal

Profilo Servis Kartal şubemiz İstanbul genelinde geniş bir servis ağı ile hizmet sunan firmamıza bağlıdır. Kartal semtinde ve civarında oturan müşterilerimiz ihtiyaç duydukları anda buzdolapları ile ilgili montaj yapımı, bakım, yedek parça temini ve tamir gibi durumlar için bizimle iletişime geçerek kaliteli, ekonomik ve hızlı hizmet sayesinde sorunlarına rahatlıkla çözüm bulabilirler. Profilo Servis Kartal firması müşterilerin %100 memnuniyetini hedeflemektedir ve bu amaca ulaşmak için de alanıyla ilgili her türlü gelişmeyi yakından takip eder. Bunun sonucunda ise size her zaman için son teknolojik araçlarla ve son derece eğitimli/tecrübeli bir ekiple hizmeti sağlamaktadır. Haftanın 6 günü açık olan firmamızdan randevu almak için bizi arayabilirsiniz.


Profilo Servis Kartal
ADRES BİLGİSİ: PETROL İŞ MAH. ORUÇ REİS SOK. NO:14/A, KARTAL, İSTANBUL
ÇAĞRI MERKEZİ: 444 77 66
MESAİ SAATLERİ: Pazartesi : 08:15 – 19:30
Salı : 08:15 – 19:30
Çarşamba : 08:15 – 19:30
Perşembe : 08:15 – 19:30
Cuma : 08:15 – 19:30
Cumartesi : 09:10 – 17:30

13 Yorum

 • Reply
  Yakup

  Çift kapılı buzdolabından evimde 2 adet kullanıyorum. Şimdiye kadar hiç bir şikayetim yoktu. Ancak Buzluk yeterince buz yapmıyor. Neden kaynaklanıyordur acaba?

 • Reply
  Kartal Profilo Beyaz Eşya Servis Merkezi | | Teknolojice

  […] Kartal Profilo Servis özellikle İstanbul ve çevresinde bulunmakta olan müşterilerimize uzun yıllardan beri güler yüzlü ve hızlı bir şekilde hizmet vermeye devam ediyor. Tamam en uygun fiyatlı seçeneklerimiz ile beraber sormuş olduğunuz bu hizmetlerden siz de faydalanmak istiyorsanız internet sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylece beyaz eşyalarınızın modeli her ne olursa olsun secded […]

 • Reply
  Kartal Profilo Beyaz Eşya Servis Merkezi – Teknoloji Haberleri ve mobil gelişmeler

  […] Kartal Profilo Servis özellikle İstanbul ve çevresinde bulunmakta olan müşterilerimize uzun yıllardan beri güler yüzlü ve hızlı bir şekilde hizmet vermeye devam ediyor. Tamam en uygun fiyatlı seçeneklerimiz ile beraber sormuş olduğunuz bu hizmetlerden siz de faydalanmak istiyorsanız internet sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylece beyaz eşyalarınızın modeli her ne olursa olsun secded […]

 • Reply
  Makbule

  İnsan evlenme arifesinde nasıl bir sıkıntıyla karşılaşabilir? Aileler arasında huzursuzluk olur, belirlenen nikah tarihine kadar bir nikah salonu düğün salonu bulamaz, tam o sırada kötü bir haber alır gibi gibi durumlar sıralanabilir. Fakat bir insanın evlenme arifesinde beyaz eşyalarının hepsi birden arıza verir mi? Evi kontrol etmek için eve gittiğim nikah arifesinde evde hiçbir beyaz eşyanın çalışmadığını farkettim. Durumu yetkili servise bildirdiğimde bana ertesi gün gelebileceklerini söylediler. Yarın düğünüm var diyorum, beyefendi elimizden birşey gelmez diyor. O sinirle Profilo Servis Kartal’ı aradım. Hemen geliyoruz deyip yola çıktılar sağolsunlar. Sebebi anlattılar ama anlamadım. Küçük bir sorun olmuş hepsinde elektrik şebekesi kaynaklı. Hepsini halledip mutluluklar dileyip gittiler. Düğün indirimi bile kaptık. Herkese bu güzel insanları tavsiye ederim.

 • Reply
  Sibel

  Çamaşır makinesini çok övdüklerinden yeni eve geçerken Profilonun yeni nesil makinelerinden bir tane aldık. Uzunca bir sürede çok memnun kaldık ki hiç servise başvurmamıza gerek kalmadı. Ama garanti süresi bitince hemen içerisinde su bırakmaya başladı. Düzenli bakımını yapmamıza rağmen sürekli içerisinde su bırakıyor, bu yüzden de programı bittiğinde açmak çok sıkıntı oluyordu. O yüzden sürekli ilave bir sıkma yapmaya başladık. Kartal’daki birkaç tane tavsiye edilen Profilo servise başvurduk, geldiler birkaç parça değiştirdiler ama stabil bir çözüm sağlayamadılar. Profilo Servis Kartal diye çevremizden gelen tavsiye üzerine başvurduk. Bizi çok fazla bekletmeden gerçekten verdikleri bilgilerle bile uzman oldukları belli birkaç personelle eve kadar gelerek, makinede yüzlerce lira masraf yapıp çözüme kavuşmayan sorunu, çok cüzi bir rakama çözdüler. Kendilerinden çok memnun kaldım.

 • Reply
  Feyza

  Profilo marka buzdolabımı uzun süredir sorunsuz olarak kullanıyordum. Ancak, buzdolabımda kırmızı ünlem işareti çıktı. Ayrıca, dolap soğutmamaya başladı. Bu yüzden, Profilo servis Kartal numarasını aradım. Evime gelen servis yetkilisi, buzdolabının elektrik kartının arızalı olduğunu söyledi. Bu yüzden, bana yeni bir elektrik kartı getirdi. Ancak, buzdolabının elektrik kartı değişmesine rağmen buzdolabı çalışmamaya devam etti.
  Profilo servis Kartal; bu sefer buzdolabının ekranının bozuk olduğunu söyledi. Ancak, ekranım çalışıyordu. Hatta, buzdolabının sorunlu olduğunu ekrandaki kırmızı ünlem işaretinden anlamıştım. Buradaki sorun bence servis elemanından kaynaklanıyor. Kendisinin müdahalesi sonucunda ekranının bozulduğunu düşünüyorum. Sonuç olarak, buzdolabım şu an çalışıyor. Ancak, anlattığım sebeplerden dolayı çok zaman kaybedildi. Olan benim buzdolabımdaki ürünlerime oldu!

 • Reply
  Harun

  Profilo CMG100DTR A+++ çamaşır makinesini aldığım için çok memnunum. Siparişi pazartesi günü vermeme rağmen ürünün aynı hafta içerisinde elime ulaşması; Profilo’nun işini ne kadar iyi yaptığını gösteren bir detay olarak karşımıza çıkıyor.
  Profilo servis Kartal; aynı gün içerisinde gelerek ürünün montaj işlemlerini gerçekleştirdi. Ürünü uzun süredir kullanıyorum. Şu zamana dek herhangi bir sorun yaşamadım. Satıcıyla tekrar irtibat kurmama gerek olacak bir problem olmadı. Bu noktada, emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Ayrıca, Profil servis Kartal çalışanlarına ekstra teşekkür etmem gerek! Her şeyden önce, işlerini oldukça titiz bir şekilde yapıyorlar. Bunun yanı sıra, herhangi bir yere zarar vermeden işlerini bitirdiler.

 • Reply
  Çiğdem

  Bulaşık makinemiz bozulduğundan dolayı yeni bir bulaşık makinesi satın almak için arayış içine girdik. Bu dönemde çevremizin tavsiyelerine uyarak Profilo markasında karar kıldık. Özellikle kaliteli cihazları bünyesinde bulundurması bizim için cezbedici olmuştu. Satın aldığımız bulaşık makinesi modeli ilk dönemlerde iyi bir temizlik sunarken sonraki dönemler içinde bunu aratmaya başlamıştı. Cihazın performansında bariz bir şekilde düşüşler vardı. Bu durumdan bir an önce kurtulmak ve cihazı eski veriminde kullanabilmek için soluğu hemen Profilo Servis Kartal (Cevizli) adresinde aldık. Servis yaptığı incelemenin sonrasında durumu çözüme kavuşturarak cihazı bize ilk günkü performansında teslim etti. Servisin ilgili ekibi sayesinde bu can sıkan sorundan çok kısa bir süre içinde bu şekilde kurtulmuş olduk.

 • Reply
  Ayten

  Uzun zamandır Profilo markasına ait bulaşık makinesi kullanıyordum. Son zamanlarda neredeyse 2 haftadır bulaşıklarımın yıkanmamış olduğunu gördüm. Aşırı yükleme sebebi ile olduğunu düşündüğüm için bir de az bulaşık ile çalıştırarak denememe rağmen yine aynı problem devam edince Profilo Servis Kartal şubesi ekibine ulaştım ve durumu anlattım. Ertesi gün sabahtan gelen ekip filtresini temizleyerek temizleme gücünü arttırdılar

 • Reply
  Nimet

  Kullanmış olduğum buzdolabı uzun zamandır ses ve koku yapıyordu. Bu sorun beni rahatsız etmeye başladığında Profilo servis Kartal firması ile iletişime geçerek gelip bakmalarını istedim. Hızlı ve güler yüzlü hizmet anlayışının yanı sıra güvenilir olmaları bakımından firmadan beklediğimden fazla iyi hizmet aldım. Koku ve ses sorununu yerinde hizmet sunarak gidermeleri beni gerçekten çok mutlu etti

 • Reply
  Suzan

  Buzdolabımızın alt kısmı çalışıyor üst kısmı ise soğutmuyordu. O yüzden tüm gıdaları alta aldım. Ancak dondurucu lazım. Bunun için de Profilo servis Kartal hizmetini bir arkadaşım önermişti. Aradım konuştuk. Gün içerisinde belirttikleri saat diliminde geldiler. Arıza tespiti yapıp fiyat verdiler. Fiyat çok uygun geldi. Kaliteli bir iş çıkardılar. Teşekkür ederim.

 • Reply
  İrem

  Kesinlikle her alanda tercih edeceğim bir marka olan profilo şirketinin servis ağı da bir o kadar geniş ve çalışmayı seven insanlar. Geçen hafta 10 senelik buzdolabımdan gelen sesler dolayısı ile Profilo servis Kartal şubesini arayarak yardım istedim. Aynı gün gelip sorunu çözdüler. Hava pompasında sıkıntı varmış. Hızlı çözüm odaklı olmaları hoşuma gitti.

 • Reply
  Şule

  Profilo markasına ait buzdolabımı yaklaşık 3 senedir kullanıyorum ve oldukça memnunum. Ta ki geçenlerde bir gün öncesinde yaptığım yemek dolaptan çıkardığımda bozulunca dolabının soğutma problemi olana kadar. Üstüne üstlük de garantisi bittiği için aradığım Profilo Servis Kartal ekibi aynı gün içerisinde gelerek buzdolabının motorundan kaynaklanan arızayı giderdiler. Bu sebeple bu ekibi çevremde profilo kullanan herkese öneriyorum.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonSERVİSİ ARA