Profilo Servis Kadıköy

Profilo markası, yıllardır ev aletleri sektöründe kalite ve güvenilirlikle tanınan bir isimdir. Kadıköy bölgesindeki ev aletlerinizin bakımı, onarımı ve kurulumu konusunda uzmanlaşmış bir servis olan Profilo Servis Kadıköy, müşterilerine profesyonel hizmet sunmaktadır.

Profilo Servis Kadıköy

Profilo Servis Kadıköy, geniş bir yelpazedeki ev aletlerinin tamiri konusunda uzmanlaşmıştır. Çamaşır makinelerinden bulaşık makinelerine, buzdolaplarından kombi kazanlarına kadar, her türlü Profilo marka ürününüz için kaliteli ve güvenilir bir tamir hizmeti sunmaktadır. Eğitimli teknisyenlerimiz, en son teknolojiyi kullanarak hızlı ve etkili çözümler sunar.

Müşteri memnuniyeti Profilo Servis Kadıköy’ün önceliğidir. Her müşteriye kişiye özel bir yaklaşım benimseyerek, ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunarız. Ayrıca, zamanında ve güvenilir bir hizmet sunmak için titizlikle çalışırız.

Profilo Servis Kadıköy, orijinal yedek parçaları kullanarak tamir işlemlerini gerçekleştirir. Bu, cihazınızın performansını ve dayanıklılığını en üst düzeyde korumanıza yardımcı olur.

Profilo Servis Kadıköy İletişim:

Firma: Kadıköy Profilo Servisi
ADRES BİLGİSİ:Yazıcıbaşı Sk. 2/2 Feneryolu Mh 34724 Kadıköy/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ:0850 259 88 84
MESAİ SAATLERİ:Hafta içi : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 08:00 – 20:00
Profilo Servis Kadıköy

One comment

  1. Eski Profilo çamaşır makinem arızalanmıştı ve Kadıköy servisine başvurdum. Ustalar makineyi tamir etmenin yanı sıra yedek parça bulma konusunda da yardımcı oldular. Teşekkürler!

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SERVİSİ ARA
Electrolux Servis İstanbul Altus Servis Baymak-servis.org Onarimmerkezleri.com Supurgeservisleri.com Kombicozum.com Arizacozum.com Buderus Kombi Servis 4445545.com Profilo Servis