İstanbul

Profilo Servis Kadıköy

 Profilo Servis Kadıköy
ADRES BİLGİSİ:Yazıcıbaşı Sk. 2/2
Feneryolu Mh
34724 Kadıköy/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ:0850 888 44 55
MESAİ SAATLERİ:Pazartesi – Cuma: 08:00 – 20:00
Cumartesi: 09:00 – 18:30
Pazar: Kapalı

Profilo Servis Kadıköy

Profilo Servis Kadıköy

6 Yorum

 • Reply
  Burcu

  Buzdolabımı yeni aldım. Her özelliği çalışıyordu. Belirli bir süre sonra soğutmama başladı. Ben çocuklar ayarları ile oynadı sandım. Ancak ayarları normaldi. Soğutma yapmıyordu. Servis arayışına girdim. Servislerin bu konuda çok fiyat istediklerini biliyordum. Onun için titiz bir araştırma yaptım. Tavsiye üzerine Profilo servis Kadıköy arıza kaydı yaptım. Firma gelip baktılar arızayı bulup yaptılar.

 • Reply
  Neval

  Profilo markasına ait bulaşık makinem geçenlerde ekranında arıza kodu verdi. Ben de son zamanlarda çok fazla çalıştırdığım için olduğunu düşündüm. Ardından bulaşık makinemin pervane kısmı çalışırken birden çat diye ses çıkarıp takır tukur çarpmaya başladı. Daha sonra kapağın açtığımda ise pervanenin yamulduğunu gördüm. Bunun üzerine Profilo Servis Kadıköy şubesini arayarak arıza bildirmem üzerine gelen ekip pervanemin arızasını giderdiler

 • Reply
  Gülseren

  Kullanmış olduğum süpürge arızalanınca komşumun tavsiyesi üzerine Profilo marka elektrikli süpürge satın almıştık. Başlarda sorunsuz bir şekilde çalışan süpürgem daha sonra süpürme esnasında boru tık tık diyerek içe doğru giriyordu. Bu da oldukça zorluk çıkarıyordu. Aramış olduğum Profilo Servis Kadıköy teleskobik boruda sorun olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini söylediler. Biz de vakit kaybetmeden kendilerinden değişimi yapmalarını istedik. Değişim yapıldıktan sonra süpürgem sorunsuz çalışmaya devam etti.

 • Reply
  Pervin

  Komşum Profilo marka elektrikli süpürge kullanıyordu. Yeni süpürge almam gerektiği zaman bana bu markayı önermişti. Çünkü performansından oldukça memnundu. Bizde de uzun süre sorunsuz çalışıyordu fakat yakın zamanda çekişinde büyük ölçüde düşüş yaşamaya başladı ve halı üzerindeki en ufak bir tozu bile çekmemeye başladı. Çağırdığım Profilo Servis Kadıköy şubesi süpürgeyi alıp götürdü. Birkaç gün sonra da çok uygun bir fiyata tamir ettiği süpürgemi arızası çözülmüş halde getirdi.

 • Reply
  Lale

  2012 senesinde yeni taşındığım ev için Profilo marka bir bulaşık makinesi satın almıştım. Performans anlamında gerçekten oldukça başarılı bir marka diyebilirim. Fakat donanımsal parçaları için aynı şeyi söyleyemem. Çünkü daha 8 sene oldu ve düğmelerin üzerindeki boyalar soyuldu. Estetik olarak çok çirkin bir görüntü oluşturuyor. Ben de biraz görsellik bakımından takıntılı bir insan olduğum için bu sorunu kafama taktım ve Profilo Servis Kadıköy şubesi ile iletişime geçtim. Bir hafta gibi bir sürede yeni düğmeleri takarak takıntılı ruh halimden kurtardılar.

 • Reply
  ayten

  Ablamdan aldığım Profilo marka çamaşır makinesi bir süre sonra çamaşırlardaki lekeleri ve kirleri doğru düzgün çıkarmamaya başladı ve temizleme gücü de çok düştü. Kadıköy Profilo teknik servisini çok umudum olmadan aradım. Ancak evime kadar gelip çok hızlı bir şekilde aldılar ve benim meşguliyetimden dolayı dört güne getirdiler. Şu an ablam kullanırken ki gibi gayet iyi çalışıyor.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonSERVİSİ ARA