İstanbul

Profilo Servis Ataşehir

Profilo Servis Ataşehir firması olarak buzdolabınız ile ilgili isteklerinizde teknik servis hizmeti vermekteyiz. İçerenköy (Ataşehir) semtinde güvenilir, hızlı çözüm sunan, alanında uzmanlaşmış bir ekiple çalışan servis hizmeti ihtiyacınızda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşterilerimizin memnuniyeti ve sizlerden gelen geri dönüşler bizim için değerlidir; bu doğrultuda sürekli kendimizi yenilemekte ve hizmetimizin kalitesini yükseltmekteyiz. Profilo Servis Ataşehir servis hizmetlerimiz tamir/onarım, yedek parça, bakım ve montaj gibi durumları kapsamaktadır.

Profilo Servis Ataşehir

Haftada Pazar günü hariç her gün açık durumdayız. Servis ekipmanlarımız oldukça donanımlıdır ve son teknolojiyle uyumludur. Evinizde veya iş yerlerinizde buzdolaplarınız için servis ihtiyaçlarınız oluştuğunuzda bize telefon etmeniz yeterlidir; kısa bir sürede size dönüş yapılacak ve talebiniz karşılanacaktır.


 Profilo Servis İçerenköy
ADRES BİLGİSİ:İÇERENKÖY MAH PROF DR NECMETTİN ERBAKAN CAD BURCU APT NO:14/B , ATAŞEHİR, İSTANBUL
ÇAĞRI MERKEZİ:444 77 66
MESAİ SAATLERİ:Pazartesi : 08:15 – 19:30
Salı : 08:15 – 19:30
Çarşamba : 08:15 – 19:30
Perşembe : 08:15 – 19:30
Cuma : 08:15 – 19:30
Cumartesi : 09:10 – 17:30

18 Yorum

 • Reply
  Ekin Herzen

  Çamaşır makinem sıkma yapmıyordu her açtığımda makineden su banyoya taşıyordu birkaç defa idare ettim sonra kocam servisinizin numarasını buldu problemim çözüldü çok teşekkürler.

 • Reply
  Neden İstanbul Profilo Servis Merkezini Tercih Etmelisiniz | Parafikir - Para Kazanma Fikirleri

  […] hizmet vermekte. Birçok bölgede bulunan servisleri ile müşterilerinin yardımcısı konumunda. Profilo Servis İçerenköy şubesi ile bu bölgede ikamet edenler düşünülmüş. Profilo servis çalışanları alanında […]

 • Reply
  Fatih Y.

  İçerenköy gibi yoğun nüfusa sahip olan bir ilçede yaşıyorsanız Profilo da olsa dünyanın en iyi beyaz eşya markası da olsa fark etmiyor. İlla ki beyaz eşya servisini eve getirene kadar çok problem yaşıyor ve mücadele etmek durumunda kalıyorsunuz. Yine arızalanan Profilo cihazın onarımı için yeni bulduğum ve öneriyle gittiğim Profilo Servis İçerenköy şubesine başvuruda bulundum. Randevu verdiler, gelecekler, umarım iyidirler.

 • Reply
  Ayhan O

  Yaklaşık 2.5 yıl kadar önce buzdolabını aldığım Profilo’ dan çok memnun olduğumdan çamaşır makinesini de Profilo ile yeniledim. Kısa bir süre öncede Profilo’ nun bulaşık makinesini aldım. Böylelikle evdeki tüm beyaz eşya ürünleri Profilo markalı oldu. Çok ekonomik ve tasarruflu çalışmaları kadar gerçekten performanslarından da fazlasıyla memnunum. Ancak en ufak arızalanmalarında dahi servis hizmeti konusunda aynı şeyi söylemeyeceğim. Çünkü en basit bir arızanın onarımı için dahi Profilo Servis İçerenköy hizmetlerinde pek de kurumsallığa yakışmayan hizmetlerle karşılaşıyorsun. Telefonları uzun süre açmıyorlar, sürekli olarak ileri tarihe randevu veriyorlar, orijinal Profilo yedek parça temini konusunda sürekli süreler uzuyor. Bu gibi hizmet yaklaşımları nedeni ile eğer servise ihtiyacınız olursa sizin fazlasıyla mağdur olmanıza neden oluyor.

 • Reply
  Arif

  İstanbul’da yaşıyorum. 2018 yılının Kasım ayında burada bulunan AVM’lerden Profilo XXL buzdolabı aldım. Ancak, buzdolabını aldığım günden bu yana sorunlar bitmek bilmiyor! Yaklaşık on ayda tam iki kere arıza oldu! Buzdolabını aldıktan sonra Mayıs ayında motoru yandı. Bu yüzden, ilk olarak Profilo servis İçerenköy numarasını aradım.
  Profilo servis İçerenköy; şikayetimi tam olarak anlatmadan gelebileceklerini söyledi. Ancak, belirli bir servis ücreti alacaklarını eklediler. Ben bu ücreti vermek istemiyorum! Çünkü, buzdolabımı satın alırken ekstra ücret verip buzdolabının garanti süresini uzatmıştım. Aldığım buzdolabı henüz bir yılını dahi doldurmamışken servis ücreti vermek istemiyorum. Profilo yetkililerinden bu konuda anlayış bekliyorum! Sonuç olarak, arıza sebebi ben değilim!

 • Reply
  Kadriye

  Profilo marka buzdolabımdaki sorundan dolayı Profilo servis İçerenköy ile temas kurdum. Buzdolabım gerçekten sorunluydu ve ben sorunun ne olduğunu bilmiyordum. Profilo servis İçerenköy; soğutucu bölmesinin yan duvarında terleme olduğunu söyledi. Sorunu çözmek adına termostat konumunu daha soğuk bir konuma aldılar. Buna ek olarak, bana buzdolabının kapısının açıkta kalma süresinin kısa olması yönünde tavsiye verdiler. Bazı zamanlarda buzdolabının kapağını uzun süre açık bıraktığım için kendime kızdım.
  Servis çalışanları, açık kaplarda saklanan gıdaların üzerinin uygun şekilde kapanmasını söylediler. Ayrıca, meydana gelen nemin kuru bir bezle silinmesi gerektiğini ifade ettiler. Profilo servisin vermiş olduğu tavsiyeler gerçekten işe yaradı. Bu sayede, buzdolabımdaki sorun kendiliğinden çözüldü.

 • Reply
  Neriman

  Yeni bir buzdolabı satın almak için arayış içinde olduğumuz dönem içinde çevremizin tavsiyelerine uyarak Profilo markalı buzdolabında karar kıldık. İlk dönemlerde kusursuz bir performans ortaya çıkaran buzdolabı ilerleyen zamanlar içinde nedenini anlayamadığımız bir şekilde gürültülü bir şekilde çalışmaya başlamıştı. Bu rahatsız edici sorundan bir an önce kurtulmak ve buzdolabını eskisi gibi sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilmek için soluğu hemen Profilo Servis İçerenköy adresinde almayı tercih ettik. Servis işinin ehli ekibi sayesinde konuyu çok kısa bir süre içinde çözüme kavuşturmuş oldu. Bizi de bu can sıkan sorundan tahminimizden çok daha kısa bir süre içinde kurtarmış oldular.

 • Reply
  Volkan

  Profilo’nun farklı ürünlerini farklı zamanlarda kullandım. İçerenköy dışındaki servislerinin hiçbirinden memnun kalmadım. Kiracı olduğumuzdan çok fazla ev değiştirdik ve dolayısıyla da sürekli farklı yerlerdeki Profilo servisleriyle iletişimde olduk. Bu yüzden de servis hizmeti konusunda çok tecrübeli hale geldik. Nitekim İçerenköy’e taşınırken Profilo servisi açısından deneyimlerimiz yüzünden biraz çekincemiz vardı. Sonuçta elektronik ürün kullanan herkes için iyi, kaliteli ve ucuz bir servis hizmeti en önemli kriterdir. Bu yüzden Profilo Servis İçerenköy hakkında ön bir araştırma yaptık. İnternette gördüğüm kadarıyla hep olumlu yorumları var. Hizmetlerini daha önce kullanmış olanların tavsiyeleri benim için çok önemli. Deneyimlerinizin nasıl olduğunu paylaşırsanız sevinirim.

 • Reply
  Gülçin

  Uzun zamandır kullanmakta olduğum Profilo marka buzdolabım geçtiğimiz hafta F4 isimli arıza kodunu verdi. Konu hakkında bilgim olmadığı için hemen Profilo Servis Ataşehir şubesini arayıp durumu bildirdim. Kısa süre içerisinde adresime gelen ekip sensör evaporatöründe arıza olduğunu tespit etti ve parça değişimi yapmadan tamirini gerçekeştirdi. Tamirat sonrasında hata giderilmiş oldu.

 • Reply
  Figen

  Çamaşır makinem su almıyordu. Makineme su geliyor gibi oluyor ama almıyordu. Hemen aradım Profilo servis Ataşehir hizmeti için konuştum. Benimle çok samimi ve bir o kadar da kurumsal şekilde ilgilendiler. Adresime kısa sürede ekip yönlendirdiler. Ben yerinde onarım olmaz diye düşünürken çok deneyimli oldukları belli olan çalışanlar mağduriyetimi kısa sürede çözdüler. Artık sorunsuz çamaşır yıkayabiliyorum.

 • Reply
  Dila

  Eğer siz de Profilo servis Ataşehir hizmeti için firma ile iletişime geçmeye çekiniyorsanız, yaşadığım anımı sizlerle paylaşayım. Bu hem firma için hem de sizin için yararlı olacaktır. Misafirim gelecekti. İki güne ve çok mağdur oldum. Buzdolabı bir anda çalışmıyordu. Aradım hemen geldiler ve arıza sorununu yerinde onarma noktasında profesyonel hizmet sundular. Misafirlerime rezil olacağımı düşünmeye başlamışken bu hizmet beni çok rahatlatmıştı.

 • Reply
  Hilal

  Profilo servis İçerenköy şubesi hakkında memnuniyetimi yazmadan geçemeyecektim. Daha önce servisler ile birçok problem yaşadım fakat içerenköy servisleri gerçekten işlerini çok iyi yapan ve profesyonel anlamda iş disiplini olan insanlar. Çok memnun kaldım. Herhangi bir sorun yaşamadım. Aynı zamanda ürünlerimin kısa süre içerisinde tamir edilmesi ayrıca memnun etti.

 • Reply
  Burcu

  Çamaşır makineleri ev hanımlarının eli ayağı olarak biliniyor. Geçen gün makinemin kazanı ses çıkararak çalışmaya başladı. Teknik destek gerektireceğini düşündüğüm için Profilo Servis Ataşehir şubesi ile iletişime geçerek arıza bildirdiğim halde üzerinden 2 gün geçtikten sonra gelip motoru ile alakalı olduğunu söyleyerek arızayı çözdüler.

 • Reply
  Mükerrem

  Profilo markasının bende yeri ayrıdır. Çünkü evlenmeden önce eşim bütün beyaz eşyaları satın almış. Hepsinin markası da Profilo idi. Buzdolabım da aynı şekilde Profilo markasına ait bir buzdolabı. Bu seneye kadar da sorunsuz bir şekilde çalışıyordu. Ancak geçtiğimz günlerde buzdolabım F1 hatası vermeye başladı. Ben de Profilo Servis Ataşehir şubesiyle iletişime geçtim. Gelen ekip soğutma bölümünde bulunan bir sensörün arızalandığını söyleyip parça değişimi yaptı ve sorunum ortadan kalkmış oldu.

 • Reply
  Hanife

  Profilo markasına ait bulaşık makinem bu aralar çok fazla misafir ağırladığım ve son zamanlarda çok fazla çalıştırdığım için olduğunu düşündüğüm bir arıza verdi. Bulaşık makinemin pervane kısmı çalışırken birden çat diye ses çıkarıp takır tukur çarpmaya başlayınca kapağını açtığımda pervanenin yamulduğunu gördüm. Bunun üzerine Profilo Servis Ataşehir şubesini arayarak arıza bildirmem üzerine gelen ekip pervanemin arızasını giderdiler

 • Reply
  Nilay

  Kullandığım Profilo markasına ait buzdolabım geçtiğimiz hafta sürekli olarak F5 isimli hata kodunu veriyordu. Ben de Ataşehir Servis Profilo şubesinin internetten numarasına ulaşarak gün içinde yardımlarını istedim. Aynı gün içerisinde gelip sorunun elektronik karttan kaynaklandığını söyleyerek buzdolabımı götürdü. 3 gün içerisinde de kart tamiri yaparak sorunumu çözdükten sonra buzdolabımı teslim ettiler. Kendilerine teşekkür ederim.

 • Reply
  Yağmur

  Yaklaşık 10 sene önce çok beğenerek büyük bir hevesle Profilo marka buzdolabı satın almıştım. Bugüne dek geçen 10 senelik süre boyunca da hiçbir arızası ile karşılaşmamıştım. Fakat geçtiğimiz hafta E20 isimli arıza kodunu verdi. Ben de hiçbir müdahalede bulunmadan hemencecik Profilo Servis Ataşehir şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip ekran iletişim arızası olduğunu belirterek parça değişimi yaptı ve sorunu gidermiş oldu.

 • Reply
  Ebru

  Profilo çamaşır makinemin bu ay daha  az su alarak yıkama yapmaya başladığını fark ettim ve bu durum da beni korkuttu. Makinenin yanma ihtimali aklıma geldi ve daha iki yıllık makine ki yanmasını hiç istemem. O yüzden hemen gidip Ataşehir Profilo teknik servisini aradım ve iki günde bu sorunumu giderdiler ve hiçbir olumsuz tavırlarını da görmedim şu iki günde.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonSERVİSİ ARA