İstanbul

Profilo Servis İçerenköy

Profilo Servis İçerenköy firması olarak buzdolabınız ile ilgili isteklerinizde teknik servis hizmeti vermekteyiz. İçerenköy semtinde güvenilir, hızlı çözüm sunan, alanında uzmanlaşmış bir ekiple çalışan servis hizmeti ihtiyacınızda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşterilerimizin memnuniyeti ve sizlerden gelen geri dönüşler bizim için değerlidir; bu doğrultuda sürekli kendimizi yenilemekte ve hizmetimizin kalitesini yükseltmekteyiz. Profilo Servis İçerenköy servis hizmetlerimiz tamir/onarım, yedek parça, bakım ve montaj gibi durumları kapsamaktadır. Haftada Pazar günü hariç her gün açık durumdayız. Servis ekipmanlarımız oldukça donanımlıdır ve son teknolojiyle uyumludur. Evinizde veya iş yerlerinizde buzdolaplarınız için servis ihtiyaçlarınız oluştuğunuzda bize telefon etmeniz yeterlidir; kısa bir sürede size dönüş yapılacak ve talebiniz karşılanacaktır.


Profilo Servis İçerenköy
ADRES BİLGİSİ: İÇERENKÖY MAH PROF DR NECMETTİN ERBAKAN CAD BURCU APT NO:14/B , ATAŞEHİR, İSTANBUL
ÇAĞRI MERKEZİ: 444 77 66
MESAİ SAATLERİ: Pazartesi : 08:15 – 19:30
Salı : 08:15 – 19:30
Çarşamba : 08:15 – 19:30
Perşembe : 08:15 – 19:30
Cuma : 08:15 – 19:30
Cumartesi : 09:10 – 17:30

3 Yorum

 • Reply
  Ekin Herzen

  Çamaşır makinem sıkma yapmıyordu her açtığımda makineden su banyoya taşıyordu birkaç defa idare ettim sonra kocam servisinizin numarasını buldu problemim çözüldü çok teşekkürler.

 • Reply
  Neden İstanbul Profilo Servis Merkezini Tercih Etmelisiniz | Parafikir - Para Kazanma Fikirleri

  […] hizmet vermekte. Birçok bölgede bulunan servisleri ile müşterilerinin yardımcısı konumunda. Profilo Servis İçerenköy şubesi ile bu bölgede ikamet edenler düşünülmüş. Profilo servis çalışanları alanında […]

 • Reply
  Fatih Y.

  İçerenköy gibi yoğun nüfusa sahip olan bir ilçede yaşıyorsanız Profilo da olsa dünyanın en iyi beyaz eşya markası da olsa fark etmiyor. İlla ki beyaz eşya servisini eve getirene kadar çok problem yaşıyor ve mücadele etmek durumunda kalıyorsunuz. Yine arızalanan Profilo cihazın onarımı için yeni bulduğum ve öneriyle gittiğim Profilo Servis İçerenköy şubesine başvuruda bulundum. Randevu verdiler, gelecekler, umarım iyidirler.

Görüşünüzü Paylaşın