İstanbul

Profilo Servis Beykoz

 Profilo Servis Beykoz
ADRES BİLGİSİ:Karayel Sk. No:4
Çubuklu
34805 Beykoz/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ:0850 888 44 55
MESAİ SAATLERİ:Pazartesi : 08:15 – 19:30
Salı : 08:15 – 19:30
Çarşamba : 08:15 – 19:30
Perşembe : 08:15 – 19:30
Cuma : 08:15 – 19:30
Cumartesi : 09:10 – 17:30

Profilo Servis İstanbul Beykoz

5 Yorum

 • Reply
  Ayşe

  Garantisi geçen bulaşık makinemim onarımı için servis hizmeti almaktan çekiniyordum. Bazı firmalar tarafından sunulan kalitesiz ve ilgisiz hizmet beni Profilo servis Beykoz araştırması yapmaktan alıkoyuyordu. Fakat ihtiyacım odluğu için ve hızlı çözüm için firma ile iletşime geçtiğimde anladım ki diğer firmaların aksine bu servis oldukça kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunuyor. İyi ki internette yer alan farklı firmaların yorumlarına aldanıp firma ile iletişime geçmeme yapmadım.

 • Reply
  Şeyda

  Bu aralar pandemiden de kaynaklı olarak sürekli markete gitmektense arada bir gidip yüklü bir miktarda alışveriş yaparak işlerimi hallediyordum. Geçen gün Profilo marka buzdolabımın içerisine koyduğum ürünlerin hala soğumamış olduğunu fark edince Profilo Servis Beykozile iletişime geçtim ve arıza bildiriminin üzerinden 2 saat geçmeden gelip içerisinden kaynaklanan arızayı giderdiler.

 • Reply
  Deniz

  Buzdolaplarımıza evde kaldığımız bu aralar daha fazla yüklenildiği için arızalanma risklerinin daha fazla olduğu daha geçen gün aklıma düşmüştü ki buzdolabım açık olduğu için olduğunu düşündüğüm su akıntısı başlayınca kapağı kontrol edip kapattığımdan emin olduğum halde devam etti. Bu sebeple Profilo Servis Beykoz şubesini arayarak durumu bildirdim. Motorundan değil de arızanın kapaktan kaynaklı olduğunu tespit edip arızayı giderdiler.

 • Reply
  Nuran

  Yaklaşık olarak 10 önce satın almış olduğum Profilo marka bulaşık makinem geçtiğimiz günlerde arıza yaptı ve çalışmadı. Çalıştığım için bulaşıkları daha fazla elimde yıkamamak adına hemen Profilo Servis Beykoz şubesi ile irtibata geçtim. Kısa süre içerisinde adresime gelen teknik servis ekibi pompa motorunda arıza yaşandığını tespit etti. Kısa süre içerisinde de sorunu çözerek problemimi çözdü.

 • Reply
  Güler

  Daha bundan bir hafta öncesine kadar gayet sorunsuz ve düzenli çalışan profilo marka çamaşır makinem  etrafa koku salmaya başladı. Neden olduğunu da bir türlü anlayamadık çünkü ilk kez böyle bir şeyle karşılaştık biz de. O yüzden ben hemen Profilo Beykoz teknik servisini arayıp durumu anlattım.  Makine geri üç gün sonra geldi. Şu an kokudan eser yok eskisi gibi çalışıyor. Bir daha olursa da yardım alacağım adres hızlarından dolayı yine burası

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonSERVİSİ ARA