İstanbul

Profilo Servis Bakırköy

 Profilo Servis Bakırköy
ADRES BİLGİSİ:Gümüş Sk. No:2
Şenlikköy
34153 Bakırköy/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ:0850 888 44 55
MESAİ SAATLERİ:Pazartesi – Cuma: 08:00 – 20:00
Cumartesi: 09:00 – 18:30
Pazar: Kapalı

Profilo Servis Bakırköy

Profilo Servis Bakırköy

8 Yorum

 • Reply
  Senem

  Servis sağlayıcılar genellikle işlerini savsaklayan tipler olur. Fakat Profilo servis Bakırköy çalışanları hem çok güler yüzlü insanlar hem de işlerini gerçekten çok iyi yapıyorlar. Herhangi bir olumsuzluk sezmiyorsunuz. Her makinenin tamir edilebileceği hissini bende uyandırdılar. Herhangi bir sorun yaşamadan fön makinemin ve televizyonumun tamirini gerçekleştirdiler. Teşekkür ederim.

 • Reply
  Deniz

  Kullandığım Profilo marka buzdolabımın 1 haftadır derin dondurucu kısmı ürünleri dondurmuyor. Ürünleri dondurmadığı gibi dolaptaki donuk ve binbir emekle kışa hazırladığım ürünlerim de eriyerek çöp oldular. Profilo Servis Bakırköy ekibinin internetten numarasına ulaşarak gün içinde yardımlarını istedim. Aynı gün içerisinde gelen ekip dondurucumun eritme problemini hallettiler ve daha fazla ürünüm ziyan olmaktan kurtuldu.

 • Reply
  Canan

  Çok uzun seneler önce iş arkadaşımın tavsiyesini dikkate alarak Profilo marka elektrikli süpürge satın almıştım. Başlarda harika bir emiş gücüne sahip olan elektrikli süpürgem son zamanlarda performans olarak çok düşüş gösterdi.. Ben de yeni süpürge almak yerine onarım yapılması için Profilo Servis Bakırköy şubesine götürdüm. Onarım sonrası ilk günkü gibi olmasa da hatrı sayılır derecede iyileşme mevcut. Kendilerine teşekkür ederim.

 • Reply
  Merve

  Evlendiğimden beri kullandığım Profilo marka bulaşık makinemin hortumu gider kısmından su kaçırmaya başladığı için 2 gündür makinemi kullanamıyor ve güvenebileceğim bir servis arıyordum. Uzun uğraşlar sonucu tavsiye üzerine Profilo Servis Bakırköy ile iletişime geçerek durumu bildirmem üzerine neredeyse 2 saat gibi bir sürede gelip arızamı hallederek mağduriyetimi giderdiler.

 • Reply
  Esranur

  Yaklaşık olarak 7 yıldır büyük bir memnuniyetle kullandığım Profilo marka elektrikli süpürgemin geçen hafta teleskobik boruyla yere temas eden apartın bağlantı noktası kırıldı. Bundan dolayı da elektrikli süpürgemi kullanamaz duruma geldim. Evimde iki çocuk olduğundan dolayı sık sık kirlendiği için vakit kaybetmeden Profilo Servis Bakırköy şubesine başvurdum. Gayet ilgili olan teknik ekip aynı gün problemi çözerek beni mutlu etti. Kendilerine teşekkür ederim.

 • Reply
  Çisem

  Uzun senelerdir evimde Profilo marka bulaşık makinesi kullanıyorum. Gerçekten de performansı göz önüne alındığında çok kaliteli bir marka olduğunu söyleyebilirim. Ancak kullandığım makine yakın zamanda E2 hatası vermeye başladı. Vakit kaybetmeden Profilo Servis Bakırköy isimli teknik servis firmasını çağırdım. Gelen ekip sıcaklık sensöründe arıza meydana geldiğini söyleyip kısa süre içerisinde parça değişimi yaparak sorunumu çözdü.

 • Reply
  Derya

  Profilo marka elektrikli süpürgemi yıllardan beridir kullanıyorum. Bu kullandığım süre boyunca da hiçbir sorun yaşamadan kullanıyordum. Ancak yakın zamanda çalışırken çok fazla gürültü çıkarmasından ötürü Profilo Servis Bakırköy şubesini aradım. Gelen ekip filtre değişimi gerektiğini söyleyip değişimi yaptı ve ardından gürültü sorunum ortadan kalktı. Kendilerine hızlı hizmetten dolayı teşekkür ederim.

 • Reply
  nurhan

  Profilonun dört yıldır kullandığım ve performansından da gayet memnun kaldığım çamaşır makinesi geçen hafta sonu her zamanki gibi kullanırken birden stop etmeye başladı ve çalışmamaya başladı ardından. Kendim bu işlerden pek anlamadığım için Profilo  Bakırköy teknik servisi gelip banyomdan aldılar. Beni hiç yormadan geri getirdiler üç güne. Gayet memnun kaldığımı söyleyebilirim.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonSERVİSİ ARA