İstanbul

Profilo Servis Ümraniye

Profilo Servis Ümraniye şirketimiz çamaşır makinesi teknik servis hizmeti vermektedir. İstanbul genelinde şubeleri olan firmamızın Ümraniye semtinde oturan müşterilerimiz için de servisi bulunmaktadır. Teknolojiye uyumlu donanımlı araçlarımız ve alanında uzman teknik ekibimiz ile çamaşır makineniz ile ilgili sorunlara hızlı ve güvenilir çözümler sağlıyor, sizin memnuniyetiniz için çalışıyoruz. Profilo Servis Ümraniye firmamız ile iletişime geçtiğinizde süreç oldukça kolay bir biçimde ilerlemektedir. Randevunuz oluşturulur; size uygun gün ve saatte ekiplerimiz istediğiniz yere gelirler. Çamaşır makinesi servisimizin kapsamında makinenizin tamiri/onarımı, montajı, yedek parça temini gibi hizmetler bulunmaktadır.

Profilo Servis Ümraniye


 Profilo Servis Ümraniye
ADRES BİLGİSİ:İSTİKLAL MAH. MARMARA CAD. IŞIK SOK. NO:25/D , ÜMRANİYE, İSTANBUL
ÇAĞRI MERKEZİ:444 77 66
MESAİ SAATLERİ:Pazartesi : 08:15 – 19:30
Salı : 08:15 – 19:30
Çarşamba : 08:15 – 19:30
Perşembe : 08:15 – 19:30
Cuma : 08:15 – 19:30
Cumartesi : 09:10 – 17:30

14 Yorum

 • Reply
  Leyla

  Çocuklarımın çok fazla kek sevmesinden dolayı fırınlı ocağım ile fazla şekilde vakit geçiriyorum. Ancak son zamanlarda kek yaptığım sıralarda üst kısmı yakacak derecede kızartırken iç kısmında hamur kalma meydana geliyor. Fırındaki bu durum neden kaynaklı olabilir?

 • Reply
  Gamze A.

  Genelde hep Profilo marka beyaz eşyaları tercih ederim ve yıllardır da bir sıkıntı olmadı. Ama geçtiğimiz günlerde oğlum “makineden duman çıkıyor” diye koşarak geldi. Makineyi kapattık Profilo servis Ümraniye’yi aradık, geldiler baktılar. Motor yanmış dediler her neyse yapıp gittiler ama ben de, evdekiler de çok korktu. Şimdi çamaşır makinesini açıp da evden çıkamıyorum. Bu ne sıklıkla olan bir durumdur? Korkmalı mıyım?

 • Reply
  Özel Profilo Servis Ümraniye 7/24 Sizinle

  […] teknisyen gönderimi yapılacak ve sorununuz gün içerisinde en kısa sürede giderilecektir. Profilo Servis Ümraniye şubemizden İstanbul’un her yerine ücret farkı olmaksızın uzman teknisyen gönderimi […]

 • Reply
  Seniha

  Eskiden birkaç farklı model Profilo çamaşır makinesi kullanmıştık. Evlenince, Profilo’dan çok memnun olduğum için bende evime Profilo çamaşır makinesi satın aldım. Oldukça yüksek bir ücret ödememize rağmen bir türlü tam anlamıyla kullanamadık bile diyebilirim. Sürekli buzlanıyor ya da tam tersi şekilde tam verimli şekilde soğutmuyordu. Garanti süresi boyunca hep yetkili servisinden yardım aldık. Gelip çamaşır makinesini yaptıklarında 1-2 ay geçmeden aynı ya da benzer arızalar vermeye devam ediyordu. Garanti süresi bitmemiş olmasına rağmen yetkili servisinin bu kötü hizmetinden bıktığımız için özel Profilo Servis Ümraniye merkezine başvuruda bulunduk. Yetkili servis aksine ilgili bir şekilde aynı gün içinde geldiler ve yaptıkları işlemlerden beri 3 ay geçti ve hala en ufak sorun yaşamadan kullanmaya devam ediyoruz.

 • Reply
  Nurcan

  Bulaşık makinemin su kaçırmasından dolayı bir süre önce Profilo servis Ümraniye ile iletişime geçtim. Burada bir arıza kaydı oluşturdum. Garanti süremin bitmesi yakın olduğu için bu konuda onları bilgilendirdim. Profilo servis Ümraniye; evime gelerek burada onarım yapmalarının imkansız olduğunu bana bildirdi. Bulaşık makinemin onarımının atölye ortamında yapılması gerekiyormuş. Birkaç gün içerisinde nakliyeci birisi gelerek bulaşık makinemi alıp götürdü.
  Sonuç olarak, makinem, yaklaşık iki hafta sonra geldi. Şu an için konuşmak gerekirse, makinemin sorunsuz olarak çalıştığını söyleyebilirim. Ancak, garanti sürem, onarım işlemleri sırasında dolmuş. Bu yüzden, ciddi bir para ödemek zorunda kaldım. Keşke, işlemler yapılırken biraz aceleci olunsaydı! Neyse, yine de sağlık olsun diyorum!

 • Reply
  Gülcan

  Yirmi yıllık evli bir ev hanımı olarak eşimi bulaşık makinesi aldırmaya en sonunda ikna edebildim! Tercihimiz Profilo marka bir bulaşık makinesi almak oldu. Fiyat ve kalite uyumundan dolayı eşimizin dostumuzun tavsiyesi bu yöndeydi. Ancak, bulaşık makinemizde bir ay sonra su akıtma problemi meydana geldi. Biz de Profilo servis Ümraniye ile temasa geçtik.
  Profilo servis Ümraniye çalışanları evimize gelerek bulaşık makinemizin arızasını anlamaya çalıştı. Sonuç olarak, sorunun bağlantı hortumundaki çatlaktan kaynaklı olduğunu ifade ettiler. Bu yüzden, parça değişiminin yapılmasının zorunlu olduğunu bize bildirdiler. Servis çalışanlarının dediklerine harfiyen uyarak parça değişimi yapılmasını kabul ettik. Kısa bir süre sonra bulaşık makinemiz sorunsuz olarak elimize ulaştı.

 • Reply
  Serpil

  Bulaşık makinemiz bozulduğundan dolayı yeni bir bulaşık makinesi satın almaya karar verdik. Bu dönemde çevremizin tavsiyelerine uyarak Profilo markasında karar kıldık. Özellikle kaliteli ürünlere sahip olması bizim için cezbedici olmuştu. Satın aldığımız bulaşık makinesi bir müddet sonra ilk performansını aratmaya başlamıştı. Eski performansıyla bir kıyaslama yaptığımızda bariz bir şekilde performansında düşüşler vardı. Bu durumu acil bir şekilde çözüme kavuşturmak için soluğu hemen Profilo Servis Ümraniye Atakent adresinde almayı tercih ettik. Servis yaptığı incelemenin hemen sonrasında durumu çözerek bizi bu sorundan kısa sürede kurtarmış oldu. Her açıdan oldukça memnun kaldığımız bir servis süreci bu şekilde bitmiş oldu.

 • Reply
  Dila

  Profilo markasına ait çamaşır makinemi uzun zamandır severek ve memnuniyetle kullanıyordum. Geçenlerde temizlik yaparken çamaşır makinemi çalıştırıp süpürge yapmaya devam ettim. Döndüğümde makinenin bitmiş olduğunu zannedip kapağı açtığımda ise çamaşırların yıkanmamış olduğunu fark edip Profilo Servis Ümraniye şubesi ile iletişime geçtim. Gün içerisinde gelen ekip filtreden kaynaklanan verim düşüklüğünü hallederek tekrar çalışmasını sağladılar.

 • Reply
  Merve

  Profilo markasına ait ankastre fırınımın garantisi bittiği için çok dikkatli ve gözüm gibi bakarak kullanıyordum ki yine de benden kaynaklanmayan bir sorun yaşadım geçen günlerde. Sıcaklık ayarlayan düğmelerden birisi düşerek kırıldı ve ocağın ilgili kısmını kullanamıyordum. Bunun üzerine aradığım Profilo Servis Ümraniye ekibi gelerek ve parçayı da yanlarında getirerek fırınımı tamir ettiler.

 • Reply
  Mine

  Profilo servis Ümraniye şubesinden beklenmedim performans aldım. Aradım ve yaklaşık 1 saat sonra gelip çamaşır makinemi tamir ettiler. Tamburu yerinden oynamış. Nasıl oldu bilmiyorum çok hızlı bir şekilde halledip gittiler. Servis ücretleri çok uygun şekilde ayarlanmış. Büyük bir firma olduğunu her halinden belli oluyor. Teşekkür etmek gerek.

 • Reply
  Sibel

  Profilo markasına ait çamaşır makinemi uzun zamandır severek ve memnuniyetle kullanıyordum. Geçenlerde temizlik yaparken çamaşır makinemi çalıştırıp süpürge yapmaya başladım. Süpürge yapmam bitip döndüğümde makinenin bitmiş olduğunu zannedip kapağı açtığımda ise çamaşırların yıkanmamış olduğunu fark ettim. Daha önce de bu sorunla birkaç kere daha karşılaştığım için Profilo Servis Ümraniye şubesi ile iletişime geçtim. Gün içerisinde gelen ekip filtreden kaynaklanan verim düşüklüğünü hallederek tekrar çalışmasını sağladılar.

 • Reply
  Emel

  2 tane küçük çocuğum var ve ikisi de yemek yerken çalışan çamaşır makinesi izlemeyi çok seviyorlar. Geçen gün ikisine de Profilo marka çamaşır makinemin karşısında bu sayede yemek yerlerken bir ara mutfağa gittim ve yaşça büyük olan kızım makinenin yanına giderek makineyi kitlemiş. Kullanma talimatına göre baktığımda ise yine kilidi açamayıp Profilo Servis Ümraniye şubesine arıza durum bildirdim ve 2 saat gibi bir sürede gelip programlamasını ayarlayarak kilidi açtılar.

 • Reply
  Öykü

  Yıllardır evimde Profilo marka çamaşır makinesi kullanmaktayım. Satın almış olduğumdan bu yana geçen süre boyunca hiçbir arızasıyla da karşılaşmamıştım. Fakat yakın çamaşır makinemi çalıştırırken F28 isimli arıza kodunu verdiğini gördüm. Ben de vakit kaybetmeden teknik servisten yardım talebinde bulundum. Çağırdığım Profilo Servis Ümraniye şubesi sensörün arızalandığını söyleyip çok uygun bir fiyata yenisiyle değiştirip sorunumu çözdü.

 • Reply
  belgin

  Profilo markasına ait olan çamaşır makinemi çalışırken izlemeye başladığımda çok az su ile kendisini döndürdüğünü fark ettim ve komşuma da sorunca sıkıntı olabileceğini söyledi. Ümraniye Profilo teknik servisine durumu anlattım ve makineyi bizim evden alıp üç gün sonra geri getirdiler. Şu an normal makineler gibi su alıyor yıkama sırasında rahatça.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonSERVİSİ ARA