İstanbul

Profilo Servis Ümraniye

Profilo Servis Ümraniye şirketimiz çamaşır makinesi teknik servis hizmeti vermektedir. İstanbul genelinde şubeleri olan firmamızın Ümraniye semtinde oturan müşterilerimiz için de servisi bulunmaktadır. Teknolojiye uyumlu donanımlı araçlarımız ve alanında uzman teknik ekibimiz ile çamaşır makineniz ile ilgili sorunlara hızlı ve güvenilir çözümler sağlıyor, sizin memnuniyetiniz için çalışıyoruz. Profilo Servis Ümraniye firmamız ile iletişime geçtiğinizde süreç oldukça kolay bir biçimde ilerlemektedir. Randevunuz oluşturulur; size uygun gün ve saatte ekiplerimiz istediğiniz yere gelirler. Çamaşır makinesi servisimizin kapsamında makinenizin tamiri/onarımı, montajı, yedek parça temini gibi hizmetler bulunmaktadır.


Profilo Servis Ümraniye
ADRES BİLGİSİ: İSTİKLAL MAH. MARMARA CAD. IŞIK SOK. NO:25/D , ÜMRANİYE, İSTANBUL
ÇAĞRI MERKEZİ: 444 77 66
MESAİ SAATLERİ: Pazartesi : 08:15 – 19:30
Salı : 08:15 – 19:30
Çarşamba : 08:15 – 19:30
Perşembe : 08:15 – 19:30
Cuma : 08:15 – 19:30
Cumartesi : 09:10 – 17:30

2 Yorum

  • Reply
    Leyla

    Çocuklarımın çok fazla kek sevmesinden dolayı fırınlı ocağım ile fazla şekilde vakit geçiriyorum. Ancak son zamanlarda kek yaptığım sıralarda üst kısmı yakacak derecede kızartırken iç kısmında hamur kalma meydana geliyor. Fırındaki bu durum neden kaynaklı olabilir?

  • Reply
    Gamze A.

    Genelde hep Profilo marka beyaz eşyaları tercih ederim ve yıllardır da bir sıkıntı olmadı. Ama geçtiğimiz günlerde oğlum “makineden duman çıkıyor” diye koşarak geldi. Makineyi kapattık Profilo servis Ümraniye’yi aradık, geldiler baktılar. Motor yanmış dediler her neyse yapıp gittiler ama ben de, evdekiler de çok korktu. Şimdi çamaşır makinesini açıp da evden çıkamıyorum. Bu ne sıklıkla olan bir durumdur? Korkmalı mıyım?

Görüşünüzü Paylaşın