Profilo Servis Sultangazi

Profilo Servis Sultangazi, ev aletlerinizde meydana gelebilecek her türlü arıza ve bakım işlemleri için güvenilir bir adres olarak karşınıza çıkar. Profilo marka ürünleriniz; buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve klima gibi birçok üründe uzman teknik servis hizmeti almanızı sağlar. Sultangazi ve çevre bölgelerde hızlı ve etkili servis hizmeti sunan firma, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefler.

Profilo Servis Sultangazi

Servisimiz, alanında uzman ve sertifikalı teknisyenleri ile daima kaliteli hizmet sunmayı garanti eder. Arızalı cihazlarınızı yerinde tespit ederek, en uygun çözümleri hızlı bir şekilde uygulamaktayız. Profilo Servis Sultangazi, orijinal yedek parçalar kullanarak yaptığı onarımlarla cihazlarınızı ilk günkü performansına kavuşturur.

Müşterilerimizin zamanının değerli olduğunu biliyor ve ona göre hizmet veriyoruz. Randevu sistemi ile çalışan servisimiz, belirlenen saatte ve zamanda hizmet vererek müşterilerimizin günlerini daha verimli planlamalarına yardımcı olur. Ayrıca, servis hizmetlerimiz sonrasında, yapılan işlemlerle ilgili detaylı bilgilendirme ve teknik destek sağlamaktayız.

Profilo Servis Sultangazi İletişim:

 FİRMA:Sultangazi Profilo Servisi
ADRES BİLGİSİ:CUMHURİYET MAH. NECİP FAZIL CAD. NO:139/A, SULTANGAZİ, İSTANBUL
ÇAĞRI MERKEZİ:444 77 66
MESAİ SAATLERİ:HAFTA İÇİ : 08:00 – 19:00
CUMARTESİ : 08:00 – 19:00

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SERVİSİ ARA
Electrolux Servis İstanbul Altus Servis Baymak-servis.org Onarimmerkezleri.com Supurgeservisleri.com Kombicozum.com Arizacozum.com Buderus Kombi Servis 4445545.com Profilo Servis