İstanbul

Profilo Servis Şişli

Profilo Servis Şişli firmamız İstanbul’da Şişli bölgesinde bulunan müşteriler için bulaşık makinesi teknik servis hizmeti vermektedir. Servisimizin içeriğinde bulaşık makinesi montajı, bakımı veya onarımı bulunmaktadır. Yedek parça hizmetimiz de vardır. Şişli bölgesinde en kaliteli teknik servis şirketleri arasında olan firmamız kısa süre içerisinde sizlerin güvenini kazanmıştır. Profilo Servis Şişli olarak müşteri memnuniyetini gerçekleştirmek için en iyi ekip ve ekipmanlarla hizmet vermeyi öncelikli prensibimiz kabul ediyor; bu doğrultuda teknolojiyi de yakından takip ediyoruz. Haftada 6 gün boyunca bulaşık makineniz ile ilgili taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Randevunuz oluşturulduktan sonra en kısa süre içerisinde deneyimli ekibimiz istediğiniz yere gelip, soruna hızlı ve garantili çözümü sağlamaktadırlar.


Profilo Servis Şişli
ADRES BİLGİSİ: FULYA MAH. PEHLİVAN SOK. NO:21/1A, ŞİŞLİ, İSTANBUL
ÇAĞRI MERKEZİ: 444 77 66
MESAİ SAATLERİ: Pazartesi : 08:15 – 19:30
Salı : 08:15 – 19:30
Çarşamba : 08:15 – 19:30
Perşembe : 08:15 – 19:30
Cuma : 08:15 – 19:30
Cumartesi : 09:10 – 17:30


Şişli Profilo Servis
ADRES BİLGİSİ: GÜLBAHAR MAH. ÇAMLI SOK. NO: 6/A, ŞİŞLİ, İSTANBUL
ÇAĞRI MERKEZİ: 444 77 66
MESAİ SAATLERİ: Pazartesi : 08:15 – 19:30
Salı : 08:15 – 19:30
Çarşamba : 08:15 – 19:30
Perşembe : 08:15 – 19:30
Cuma : 08:15 – 19:30
Cumartesi : 09:10 – 17:30

12 Yorum

 • Reply
  Buse

  Bulaşık makinesi her kadının benim olduğu gibi gözde araçlarından birisidir. Ancak su sızdırma problemi bende huzursuzluk yaratmaya başladı. Yardım lütfen.

 • Reply
  Profilo Beyaz Eşyalarınızın Tüm Sorunlarında Yanınızdayız |

  […] rekabet ettiği için daha kaliteli hizmet ile müşterilerinin memnuniyetini sağlıyorlar. Bugün Şişli Profilo Servis merkezini aradığınızda arada ki hizmet farkını […]

 • Reply
  Profilo Servis Şişli Hizmeti Nasıldır? | Asosyaller

  […] en kısa sürede teslim ediyorlar ve müşteriler ürünleri hemen kullanmaya başlıyorlar. Profilo Servis Şişlişubesi ile de hizmet vermektedir. Bu bölgedeki müşteriler servisle iletişime geçebilirler. […]

 • Reply
  Tufan

  İşyerinde kullandığımız buzdolabını yıllardır sorun yaşamadan en iyi şekilde kullanıyoruz. Özellikle arızalandığında aradığımız Profilo Servis Şişli ekipleri aynı gün içerisinde bizi mağdur etmeden geliyorlar. Çünkü buzdolabının arızalanması demek, işyerindeki tüm işleyişin tamamen durması demek bizim için. O yüzden normalde olduğundan çok daha önemli servisin hızlı olması bizim için. Şişli gibi çok yoğun bir ilçede bile aynı gün içerisinde saatlerce bile beklemeden hemen en ufak arızaya bile geliyorlar. Verdikleri hizmetin kalitesi kadar çok ucuz buzdolabı servisi olmaları da kesinlikle tercih edilmesini gerektiriyor. Eğer Şişli ilçesinde oturuyorsanız ve Profilo markalı ürünleri kullanıyorsanız tereddüt etmeden kesinlikle arıza için ya da bakım için yardım alabileceğiniz bir servis.

 • Reply
  Tülay

  Buzdolabım arıza vererek soğutmamaya başladı. Ben de bu yüzden Profilo servis Şişli ile iletişime geçtim. Evime gelen Profilo servis Şişli yetkilisi, sorunun termostattan kaynaklandığını söyledi. Ürünün garanti süresi bittiği için 300 TL ödemek zorunda kaldım. Ancak, servis yetkilisi gittikten sonra buzdolabında hiçbir değişme olmadı. Bu yüzden, tekrar Profilo servis Şişli numarasını aradım. Ancak, servis yetkilisi, buzdolabının kendine gelmesinin birkaç günü bulabileceğini aktardı.
  Sonuç olarak, Profilo servis Şişli yetkilileri haklı çıktı. Buzdolabım iki gün sonra sorunsuz olarak çalışmaya başladı. Ancak, buzdolabımdaki kurban etlerim ve başka ürünlerim maalesef bozuldu. Keşke bana buzdolabının birkaç gün içerisinde çalışacağı söylenseydi. Neyse, sağlık olsun!

 • Reply
  Sinan

  Profilo marka buzdolabını Şişli’de bulunan bir AVM’den satın aldım. Uzun bir süre sorunsuz olarak çalışan buzdolabımda bir süre sonra arızalar ortaya çıkmaya başladı. Ne olduğunu tam anlamadığım için Profilo servis Şişli ile iletişim kurdum.
  Profilo servis Şişli; aslında benim de tahmin ettiğim gibi buzdolabının soğutmadığını söyledi. Buzdolabının soğutmamasının birçok sebebi varmış. Kompresör yanması bir başka deyişle motor yanması gerçekleşmiş. Sorunun motordan kaynaklandığını duyduğumda çok üzüldüm ve endişelendim. Çünkü, çok büyük masrafların olacağını tahmin ediyordum. Ancak, Profilo servis çalışanları sayesinde buzdolabımın garanti süresi içerisinde olduğunu öğrendim. Birçok marka, motorla alakalı sorunları garanti kapsamında değerlendirmese de Profilo bunu yapıyor! Onlara çok teşekkür ediyorum!

 • Reply
  Murat

  Buzdolabımız bozulduğundan dolayı yeni bir buzdolabı satın almak için araştırma içine girdik. Bu dönemde yapmış olduğumuz araştırmaların sonucunda bizim için en doğru cihazın Profil marka buzdolabı olduğuna karar verdik. Satın aldığımız buzdolabı modeli ilk dönemlerde kusursuz bir performans ortaya çıkarırken, sonraki dönemlerde ise soğutma konusunda eskisi gibi başarılı değildi. Bariz bir şekilde cihazda performans düşüklüğü vardı. Bu sorundan bir an önce kurtulmak ve cihazı eskisi gibi kullanmaya devam edebilmek için soluğu hemen Profilo Servis Şişli Mecidiyeköy adresinde almayı tercih ettik. Servis ekibi yapmış olduğu incelemenin sonucunda durumu çözerek cihazı bize ilk günkü performansında teslim etti. Her açıdan memnun kaldığımız bir servis süreci oldu.

 • Reply
  Ömür

  Daha önceleri servisler konusunda çok ön yargılı biri olarak hep sorun yaşamaktan korkardım. Fakat profilo marka televizyonum bozulunca hemen bana en yakın Profilo servis Şişli servisine götürdüm. Neden getirdiğimi onların da gelip aldıklarını söyledi. Bu hizmeti bilmiyordum. 1 hafta sonra televizyonumu tamir edip kendileri getirdi. Harika bir duyguydu.

 • Reply
  Gürkan

  Sene başında tayinim dolayısıyla İstanbul’a yerleştim. Kiraladığım evde Profilo marka kombi kullanılmaktaydı. Taşınmamın ikinci ayında kombi E14 arıza kodunu vermeye başladı. Kombiler hakkında bilgi sahibi olmadığım için ikamet ettiğim yere çok yakın bulunan Profilo Servis Şişli şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip elektronik kartta sorun olduğunu tespit etti. Değişim yapmadan tamir edip sorunum giderilmiş oldu.

 • Reply
  İlayda

  Evde kalabalık bir aile yaşadığı için kışlık yazlık erzaklarımızın tamamını Profilo marka dondurucumuzda saklıyoruz. Geçenlerde birden dondurucunun altından su akmaya başlayınca önce kapatıp açmayı denedim fakat sorun yine devam etti. Ben de bunun üzerine Profilo Servis Şişli şubesi yetkilileri ile iletişime geçerek problemimizden bahsetmemiz üzerine gelip buzdolabımızı götürmeden problemi yerinde hallettiler.

 • Reply
  Güniz

  Çamaşır makineleri ev hanımlarının özellikle pandemi döneminde bence eli ayağı. Ben de bu aralar fazla yüklendiğimi düşündüm çünkü geçen hafta kazanı ses çıkararak çalışmaya başladı. Teknik destek gerektireceğini düşündüğüm için Profilo Servis Şişli şubesi ile iletişime geçerek arıza bildirdiğim halde üzerinden 2 gün geçtikten sonra gelip motoru ile alakalı olduğunu söyleyerek arızayı çözdüklerini bildirerek beni çok şaşırttılar. Herkese bu servisi öneriyorum.

 • Reply
  İlkin

  Evimde çok uzun senelerden beridir hep Profilo marka beyaz eşya kullanıyorum. Bu yüzden bulaşık makinem de Profilo. Fakat dün sabah Profilo marka bulaşık makinemin altından siyah renkte su gelmiş olduğunu fark ettim. İnternetten biraz baktığımda bununla alakalı bir sorun ya da arıza çözümü göremediğim için buradan Profilo Servis Şişli sayfasından da sormak istiyorum. Neden böyle bir sorun ile karşılaşmış olabilirm?

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonSERVİSİ ARA