İstanbul

Profilo Servis Sancaktepe

Evimizin vazgeçilmezi olan beyaz eşyalar hayatımızın büyük bir bölümü de yer kaplamış durumda. Ve bu eşyalar bizim yaşamımızı her açıdan kolaylaştırıyor. Maalesef ki bazen bu makineler bozulabiliyor ve bizi zorda bırakabiliyorlar.

Bazen de bir parça değişimine, bakıma ihtiyaç duyabiliyorlar. Her beyaz eşyaya belirli aralıklarla mutlaka bakım yapılmalıdır. Biz Profilo Servis Sancaktepe olarak müşteri memnuniyetine çok önem veririz. Bu yüzden arıza yapan makinelerde size destek sağlamak için daima buradayız. Sadece arıza durumunda değil dediğimiz gibi bakım ihtiyaçlarında da Pazar haricindeki 6 gün hizmetinizdeyiz. Evden makinenizi alıp arızasını düzeltip ve tekrar evinize kuruyoruz. Yaptığımız bakımlarda veya tamirat işlemlerinde bir parçayı değiştirmişsek size 1 yıl boyunca parça değişim garantisi veriyoruz.

Ürünlerimizin ve taktığımız parçaların kalitesi ve çalışanlarımızın iş bilirliği konusunda hiç şüpheniz olmasın. Teknik elemanlarımız da deneyimli, bu konuda özel eğitim almış ve başarı oranı yüksek kişilerdir. Beyaz eşyalarınızın tamiri, montajı ve bakımıyla ilgili aklınızda hiçbir şüphenin kalmaması için buradayız. Gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz.

Sancaktepe Profilo Servisi


 Profilo Servis Sancaktepe
ADRES BİLGİSİ:ABDURRAHMANGAZİ MAH.OSMANPAŞA CAD. NO:10/A, SANCAKTEPE, İSTANBUL
ÇAĞRI MERKEZİ:444 77 66
MESAİ SAATLERİ:Pazartesi : 08:15 – 19:30
Salı : 08:15 – 19:30
Çarşamba : 08:15 – 19:30
Perşembe : 08:15 – 19:30
Cuma : 08:15 – 19:30
Cumartesi : 09:10 – 17:30
    Call Now ButtonSERVİSİ ARA