İstanbul

Profilo Servis Sancaktepe

Evimizin vazgeçilmezi olan beyaz eşyalar hayatımızın büyük bir bölümü de yer kaplamış durumda. Ve bu eşyalar bizim yaşamımızı her açıdan kolaylaştırıyor. Maalesef ki bazen bu makineler bozulabiliyor ve bizi zorda bırakabiliyorlar.

Bazen de bir parça değişimine, bakıma ihtiyaç duyabiliyorlar. Her beyaz eşyaya belirli aralıklarla mutlaka bakım yapılmalıdır. Biz Profilo Servis Sancaktepe olarak müşteri memnuniyetine çok önem veririz. Bu yüzden arıza yapan makinelerde size destek sağlamak için daima buradayız. Sadece arıza durumunda değil dediğimiz gibi bakım ihtiyaçlarında da Pazar haricindeki 6 gün hizmetinizdeyiz. Evden makinenizi alıp arızasını düzeltip ve tekrar evinize kuruyoruz. Yaptığımız bakımlarda veya tamirat işlemlerinde bir parçayı değiştirmişsek size 1 yıl boyunca parça değişim garantisi veriyoruz.

Ürünlerimizin ve taktığımız parçaların kalitesi ve çalışanlarımızın iş bilirliği konusunda hiç şüpheniz olmasın. Teknik elemanlarımız da deneyimli, bu konuda özel eğitim almış ve başarı oranı yüksek kişilerdir. Beyaz eşyalarınızın tamiri, montajı ve bakımıyla ilgili aklınızda hiçbir şüphenin kalmaması için buradayız. Gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz.

Sancaktepe Profilo Servisi


 Profilo Servis Sancaktepe
ADRES BİLGİSİ:ABDURRAHMANGAZİ MAH.OSMANPAŞA CAD. NO:10/A, SANCAKTEPE, İSTANBUL
ÇAĞRI MERKEZİ:444 77 66
MESAİ SAATLERİ:Pazartesi : 08:15 – 19:30
Salı : 08:15 – 19:30
Çarşamba : 08:15 – 19:30
Perşembe : 08:15 – 19:30
Cuma : 08:15 – 19:30
Cumartesi : 09:10 – 17:30

8 Yorum

 • Reply
  Ayten

  Profilo markasına ait bulaşık makinemi 3 yıldır kullanıyordum ve garantisi de bittiği için bozulmasın diye gözüm gibi bakmaya çalışıyordum. Fakat elektronik eşya da olsa hissetmiş olacak ki geçen gün içerisinde takır tukur sesler çıkmaya başladıktan sonra birden durdu ve çalışmamaya başladı. Profilo Servis Sancaktepe şubesi ile iletişime geçerek problemi bildirmem üzerine gelip pervaneden gelen problemi hallettiler.

 • Reply
  Nurhan

  Profilo markasına ait buzdolabımı yaklaşık 3 senedir kullanıyorum ve oldukça memnundum. Geçenlerde bir gün öncesinde yaptığım yemek dolaptan çıkardığımda bozulunca dolabının soğutma problemi yaşadığını anladım. Bunun üzerine aradığım Profilo Servis Sancaktepe ekibi aynı gün içerisinde gelerek buzdolabının motorundan kaynaklanan arızayı giderdiler. Bu sebeple bu ekibi çevremde profilo kullanan herkese öneriyorum.

 • Reply
  Sibel

  Dünyanın en iyi teknoloji markalarından biri olsa da Profile da kullanılan cihazlar zaman içinde bozulabiliyor. Bunu tecrübe ettim. Fakat önemli olan Profilo servis Sancaktepe hizmetinden yararlanarak sorunu çözmek. Firmaya ulaştığım andan itibaren bana güvenilir hizmet sunarak çamaşır makinemde ki sorunu çözerek ürünü yerinde onararak teslim ettiler.

 • Reply
  Ayşe

  Evlendiğimden beri kullandığım ve garantisi bittiği halde hiç arıza çıkarmayan Profilo marka bulaşık makinemin hortumu gider kısmından su kaçırmaya başladığı için 2 gündür makinemi kullanamıyor ve güvenebileceğim bir servis arıyordum. Uzun uğraşlar sonucu tavsiye üzerine Profilo Servis Sancaktepe ile iletişime geçerek durumu bildirmem üzerine neredeyse 2 saat gibi bir sürede gelip arızamı hallederek mağduriyetimi giderdiler.

 • Reply
  Lale

  Daha önce servisten hiç destek almadım. Kahve makinem bozulunca Profilo servis Sancaktepe ye gidip durumu izah ettim. Makinemi alıp ertesi gün gelmemi söylediler. Hemen oracıkta tamir ediyorlarmış meğersem. Çok teşekkür ederim. Eli hızlı, işini bilen ve güler yüzlü personellere bu ülkenin çok ihtiyacı var. Profilo dünya markası olduğunu kanıtladı.

 • Reply
  Nimet

  2 tane küçük çocuğum var ve ikisi de yemek yerken çamaşır makinesinin çalıştığını izlemeyi çok seviyorlar ve sadece orada yemek yiyorlar. Geçen gün ikisine de Profilo marka çamaşır makinemin karşısında yemek yedirirken bir araya mutfağa gittim ve yaşça büyük olan kızım makinenin yanına giderek makineyi kitlemiş. Kullanma talimatına göre baktığımda ise yine kilidi açamadım ve Profilo Servis Sancaktepe şubesine arıza durum bildirdim ve 2 saat gibi bir sürede gelip programlamasını ayarlayarak kilidi açtılar.

 • Reply
  Yaren

  2012 yılından beridir Profilo marka bulaşık makinesi kullanıcısıyım. Yakın zamanda makinemin deterjan kapağı kapanmadığı için küçük bir problem gibi gözüken ama yıkamada bu problem eşyaların yıkanmasına bile etkiden etmesinden dolayı dün Profilo Servis Sancaktepe şubesini arayarak problemimden bahsetmem üzerine yanlarında yedek parça ile gelerek makinemin deterjan kapağını tamir ettiler ve daha sonraki yıkamamda temizlenmeme problemi bile giderildi.

 • Reply
  irem

  Profilo marka çamaşır makinem ışıkları yansa dahi bir süre sonra tam olarak çalışmamaya başladı. Ben bekar bir kadınım ve çok fazla anlamıyorum bu tarz sorunlardan. O yüzden de  Sancaktepe Profilo teknik dervişini aradım ve yardım etmeleri çok kısa sürdü. İki günde makine eski ayarlarına döndü. Şu an eski hali gibi sorunsuz.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonSERVİSİ ARA