Profilo Arıza Çözümleri

Profilo Çamaşır Makinesi E32 Hatası

Hayatımızın önemli birer parçası haline gelen çamaşır makineleri uzun bir gelişim süreci geçirmiştir. En ilkel halinde motorsuz olan cihazlar o dönemde kol gücü kullanılarak çalıştırılırdı. Gelişim aşaması mekanik aksama bağlanan güçlü motorlar ile önemli bir adım atmıştır. Bu haliyle insan etkisini en az seviyeye indirmişlerdir. O günlerden bu günlere gelişen teknoloji bu ilkel yapıyı oldukça iyi bir seviyeye getirmiştir.

Profilo Çamaşır Makinesi E32 Hatası

Bosch çamaşır makinesi e32 hatası

Bu tarihsel sürecin sonunda çamaşır makinelerine beyin diye tabir edilen bir parça dahil etmiştir. Bu parça içerisinde birçok fonksiyonu bulunduran elemanlar mevcuttur. Bu parçalarında birbiri ile uyum içerisinde çalışmasını sağlayan işlemci vardır. Profilo çamaşır makinesinin dijital ekranında gördüğünüz bütün işlemler bu küçük parça ile oluşur. Ekranda görünen arıza kodları ise onun size yaptığı uyarılardır.

ÜCRETSİZ ARIZA TESPİTİ İÇİN BİZİ DİLEDİĞİNİZ ZAMAN ARAYABİLİRSİNİZ.
444 78 56

Farklı farklı oluşacak bütün sıkıntıları buradan anlamak mümkündür. Hata kodlarını okumayı iyi bilmek gerekir. Bazı kodların çözümü birbirine çok benzemesi ise işleri kolaylaştırmaktadır. Mekanik arıza kodları E ile başlarken elektronik sorunlar farklı harfler ile sembolize edilmiştir. Bizim konumuz olan E32 hatası ise genellikle dengesizlik ile ilgilidir. Dengesizliğin tanımını iyi yapmak gerekir çünkü birçok kişi bundan ne anlaması gerektiğini fark edemez. Dengesizlik dediğimiz olay aslında makinenin kazanına soktuğun eşyaların oluşturduğu statiktir. Çok ağır olan kilim ve hafif olan iç çamaşırları aynı anda yıkanırsa bu arıza oluşacaktır.

Yorum

  • Reply
    Şerif ölmez

    E32 arıza kodu yanıyor.ve çamaşırlar ıslak kalıyor.nasil bir yol izlemeliyim

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonSERVİSİ ARA