Profilo Arıza Çözümleri

Profilo Bulaşık Makinesi Durulamıyor

Bulaşık makinelerinin kullanıcılar tarafından en çok şikayet edilen noktası belki de durulamama yapmamasıdır. Profilo bulaşık makinelerinde durulama yapmaması veya yıkama işlemi bittikten sonra kapak açıldığında bulaşıkların üzerinde hala az da olsa deterjan kalıntıları olması aslında kolay çözülebilecek bir sorundur.

Bulaşık makinesi durulama yapmıyor

Profilo Bulaşık Makinesi Durulamıyor

Yıkama işlemi bittikten sonra makinenizin içinden hala deterjan kokusu geliyorsa sizin cihazınızın da sorunu olduğunu göstermektedir. Bu tür sorunlar genellikle şehir hatlarının yeterli tazyiki sağlayamadığı durumlarda oluşur. Profilo bulaşık makinesine gelen musluk suyu yeterince hızlı ve şiddetli akmıyor ise bu durumun pek de kolay bir çözümü yoktur. Lakin hatlardan gelen su kuvvetli ise makinenizde tuz kullanımına dikkat edilmesi gerekir. Eski usul yöntemler ile yıkama yaptığınızda makinenin deterjan gözüne temizlik maddesi ekledikten sonra bir de parlatıcı koymanız gerekir. Ardından alt tarafta bulunan tuz kapağını açıp içerisine tuz ilave etmeli ve kapağı kapatmalısınız. Yeterli tuz koyulan Profilo çamaşır makineleri bu durumdan kurtulacaktır.

Siz bu tür ekstra işlemler uygulamak ve vakit kaybetmek istemiyor iseniz yeni teknoloji ile üretilmiş temizlik elemanlarından kullanmalısınız. Deterjan markalarının bu üç ürünü de aynı kapsülün içine koyduğu ürünler sizin için üretilmiştir. Bu ürünleri kullandığınız zaman başka bir işlem uygulamanıza gerek kalmaz. Tüm bunları gerçekleştirdiyseniz ve probleminizi hala çözemediyseniz Profilo Servis merkezinden yardım istemelisiniz. Teknik servis elemanları sizin için en iyi çözümü sunacaktır.

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    Call Now ButtonSERVİSİ ARA