İstanbul

Profilo Servis Beyoğlu

Profilo Servis Beyoğlu firmamız Beyoğlu’ndaki kaliteli ve ekonomik teknik servisler arasındadır. İstanbul’da birçok semtte geniş bir servis ağı bulunan Profilo Servis müşterilerimiz için hızlı, güvenilir ve üst düzey standartlarda buzdolabı servis hizmeti vermektedir. Güvenilirliğini kanıtlayan ve müşterilerin beğenisini kazanan şirketimiz teknik ekibinin yanı sıra serviste kullandığı araçlarını da sürekli olarak geliştirmektedir. Profilo Servis Beyoğlu şirketi olarak buzdolabınızla ilgili bakım, yedek parça, onarım veya montaj gibi taleplerinizi en iyi şekilde karşılayabilmekteyiz.

Profilo Servis Beyoğlu

Sizin memnuniyetiniz adına her türlü çabayı gösteren ve önlemi alan firmamız her geçen gün kalitesini daha da üst seviyelere çıkartmaktadır. İhtiyaçlarınız için bizden randevu alabilir, kısa süre içerisinde garantili çözüm elde edebilirsiniz.


 Profilo Servis Beyoğlu
ADRES BİLGİSİ:PİYALE PAŞA MAH. KUZEY SOK. NO:15/A, BEYOĞLU, İSTANBUL
ÇAĞRI MERKEZİ:444 77 66
MESAİ SAATLERİ:Pazartesi : 08:15 – 19:30
Salı : 08:15 – 19:30
Çarşamba : 08:15 – 19:30
Perşembe : 08:15 – 19:30
Cuma : 08:15 – 19:30
Cumartesi : 09:10 – 17:30

15 Yorum

 • Reply
  Beyoğlu Profilo Servisi 365 Gün Yanınızda! - Burak Göç

  […] tecrübeli ve teknik bilgisi, eğitimli olan serviste çalışanlarımızla hizmet sunuyoruz. Profilo Servis Beyoğlu olarak önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir Profilo marka çamaşır makinesi, […]

 • Reply
  Ceren K.

  Bulaşık makinesi, buzdolabı ve çamaşır makinesi için set halinde aldığım Profilo beyaz eşya ürünleri ile ilgili olarak şu ana kadar yaşadığım tüm sorunlarda Profilo Servis Beyoğlu merkezi gerçekten anlayışlı, iyi ve güler yüzlü bir hizmet sundu. Daha önce elektronik cihazlar ile ilgili olarak aldığım servis hizmetlerinde bu denli kaliteli aynı zamanda da ekonomik hizmetlerden faydalanamamıştım.

 • Reply
  Eren

  Sahip olduğum Profilo marka buzdolabını uzun yıllardır sorunsuz olarak kullanmaktayım. Ancak, geçtiğimiz günlerde buzdolabımda ufak çaplı bir sorun yaşandı. Ürünün garanti süresi bittiği için çok masraf çıkacağından korkuyordum. Vakit kaybetmeden Profilo servis Beyoğlu ile iletişime geçtim.
  Profilo servis Beyoğlu; bizzat evime gelerek sorunun çözülmesi adına bana yardımcı oldu. Sonuç olarak, ufak çaplı zannettiğim sorun pek öyle değilmiş! Buzdolabında parça değişimi yapılması gerekiyormuş. Parça değişimi yapılmazsa buzdolabımın camının hasar görme durumu varmış. Profilo servis; bu noktaları bana eksiksiz olarak anlattı. Ürünün yedek parçası için gereken sipariş kısa zamanda verildi. Profilo servisi olmasaydı yeni bir buzdolabı almak zorunda kalabilirdim!

 • Reply
  Adem

  Profilo marka buzdolabımı evime yeni taşındığım süreçte satın almıştım. Bir süre sorunsuz olarak kullandığım buzdolabımda birtakım sorunların meydana geldiğini gözlemledim. Buzdolabımın çok uzun veya çok sık çalıştığına şahit oldum. Sorunun çözülmesi adına Profilo servis Beyoğlu ile temas kurdum.
  Profilo servis Beyoğlu; bana buzdolabın kapılarını uzun süreler boyunca açık tutup tutmadığıma dair soru yöneltti. Kendilerine tutmadığım yönünde cevap verdim. Ardından, buzdolabına yakın zamanlarda sıcak yemek koyup koymadığımı sordular. Maalesef bu soruya olumlu cevap vermek zorunda kaldım. Buzdolabının uzun süreler boyunca çalışması bundan kaynaklanıyormuş! Sıcak yiyeceklerin buzdolabının uzun süreler boyunca çalışmasına neden olduğunu söylediler. Bir daha böyle bir şey yapmadığım takdirde sorunun kendiliğinden çözüleceğini ifade ettiler.

 • Reply
  Resul

  Buzdolabımız bozulduğundan dolayı yeni bir buzdolabı satın almak için arayış içine girdik. Uzun süren arayışlarımızın sonucunda Profilo marka buzdolabında karar kıldık. İlk dönemlerde performans bakımından memnun edici gözüken buzdolabı sonraki dönemlerde ise verim açısından eskiyi aratmaya başlamıştı. Performansında düşüşleri bariz bir şekilde gördüğümüzden dolayı konuyu hemen Profilo Servis Beyoğlu adresine danışmaya karar verdik. Servis yapmış olduğu kısa incelemenin hemen sonrasında durumu çözerek cihazı bize teslim etti. Servisin ilgili ekibi ve konu hakkındaki hızları gerçekten takdire şayan durumdaydı. Buzdolabında karşımıza çıkan bu sorunu tahminimizden daha kısa bir süre içinde çözüme kavuşturarak bizi bu sıkıntıdan rahat bir şekilde kurtarmış oldular.

 • Reply
  Görkem

  İstanbul gibi bir dünya şehrinin en merkezi noktalarından birisi olan Beyoğlu’nda oturuyoruz. Eşyalı olarak kiraladığımız evde Profilo çamaşır makinesi var. Geçenlerde altından su gelmeye başlayınca ev sahibini aradık. Ev sahibi de bizi Beyoğlu Profilo Servisine yönlendirdi. Kiracı olunca peşin ödüyorsun, kiradan düşüyorsun gibi bir durum olduğundan çıkacak tutardan çok endişeliydik. Ancak servis elemanları geldiğinde çok anlayışlı bir yaklaşım gerçekleştirdiler. Bekar ve öğrenci olduğumuzu görünce bize sorunun en ucuz alternatifini sundular. Sundukları çözüm yöntemi de öyle geçici bir çözüm de değildi. Dolayısıyla verdikleri hizmetten çok memnun kaldığımızdan, herkesin hayatında önemli bir yer tutan bu konuda deneyimimizi başkalar da faydalanması ve onlara olan bir nevi borcumuz dolayısıyla böyle bir yorum yapmak istedik.

 • Reply
  Saliha

  Bu markayı çok iyi tanırım. Nerede ne servisi var bayisi var iyi takip ediyorum. Sevdiğim ürünleri var. Çamaşır makinem sıkmıyordu. Evime yakın yerde bayi bulamadığım için en yakın olan Profilo servis Beyoğlu şubesini aradım. Ertesi gün gelip dolabımı tamir ettiler. Hem hızları hem de usta olmaları sayesinde sorun çok büyümeden çözülmüş oldu.

 • Reply
  Melike

  Kiracı olarak oturmakta olduğum evde Profilo marka kombim F1 arızası verdi. Ben de ev sahibime durumu bildirdim. Ev sahibim de Profilo Servis Beyoğlu şubesi ile iletişime geçti. Gelen ekip devir daim motorunda arıza olduğunu söyleyip kombiyi götürdü. Bir hafta gibi bir süre geçtikten sonra tamir edilmiş olarak kombiyi teslim ettiler.

 • Reply
  Yıldız

  Yaklaşık olarak 5 yıldır kullanmış olduğum Profilo marka buzdolabım geçtiğimiz hafta birden bozulup soğutmamaya başladı. İçinde birçok gıda olduğu için bozulmaması adına hızlıca Profilo Servis Beyoğlu şubesi ile iletişime geçtim. Kısa süre içerisinde gelen ekip buzdolabımın motorunda pislikten dolayı tıkanma olduğunu tespit etti ve kısa süre içerisinde motoru temizleyip buzdolabımın tamirini gerçekleştirdi.

 • Reply
  Pelin

  Kullanmış oldığum eski bulaşık makinem çok sık sayıda arızalanınca yeni bir bulaşık makinesi almaya karar vermiştim. Ancak bu sefer satın alırken kaliteli olmasına, bana sorun çıkartmayacak bir marka olmasına dikkat ettim. Bu yüzde Profilo markasını tercih ettim. Fakat kullanmış olduğum makinem geçtiğimiz günlerde E hatası verdi. Ben de hemen Profilo Servis Beyoğlu şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip makinemde su seviyesi sensöründe bir arıza olduğunu söyleyip sensör değişikliği yaparak makinemi onarmış oldu.

 • Reply
  Nalan

  Yeni eve taşındığımda beyaz eşyalarımı yenilemiştim. Buzdolabıımı da daha önce görüp de almak istediğim Profilo markasından satın almıştım. İlk birkaç sene sorunsuz bir şekilde çalışan buzdolabımdan şimdilerde fazlaca gürültü geliyor. Bu gürültü de haliyle rahatsız edici. İçerisinde gıdalar olduğu için kapatamıyorum da. Daha önce böyle bir sorunla karşılaşan varsa bu konuda beni aydınlatabilir mi?

 • Reply
  Hakan

  Küçük bir büfem var ve bu yaz aylarında içecek dolabı için Profilo markasına ait buzdolabını kullanıyorum. Geçen gün sabah büfeyi açtığımda buzdolabını çalıştırdım fakat çalışıyor gözükmesine rağmen öğlen olduğunda suları soğutmamıştı. Gün içerisinde de en çok sattığım şeylerden birisi de küçük şişe su olduğundan hemen Profilo Servis Beyoğlu yetkililerini çağırdım ve uzun uğraşlar sonucu buzdolabımı tamir ettiler.

 • Reply
  Beyoğlu’nda Profilo Servis mi Arıyorsunuz?

  […] Profilo Servis Beyoğlu firması küçük ev aletleri, beyaz eşyalar ve tüm Profilo marka teknolojik ürünleriniz için hem servis hem de montaj hizmeti vermektedir. 7 gün 24 saat aktif olarak hizmet veren ve sizlere yardımcı olan çağrı merkezi çalışanlarımız 444 7 856 numaralı telefonların başında sizleri bekliyor. […]

 • Reply
  Feriha

  Uzun zamandır evimde Profilo marka buzdolabı kullanıyorum. Aldığımdan bu yana geçen süre içerisinde de performansından oldukça memnundum. Ancak yakın zamanda buzdolabım birden arızalandı. Garip garip sesler çıkarmaya başladı. Buzdolabı bir evin olmazsa olmazı olduğundan ötürü hemen Profilo Servis Beyoğlu şubesine ulaştım. Gelen ekip kömür filtresinin arızalandığını tespit etti ve parça değişimi yaptıktan sonra sorun ortadan kalktı.

 • Reply
  Edanur

  Kullandığım Profilo markasına ait buzdolabım 1 haftadır derin dondurucu kısmı ürünleri
  dondurmuyordu. Ürünleri dondurmadığı gibi dolaptaki donuk ürünlerim de eriyerek çöp
  oldular. Profilo Servis Beyoğlu ekibinin internetten numarasına ulaşarak gün içinde yardımlarını
  istedim. Aynı gün içerisinde 2 saat gibi kısa bir sürede gelip dondurucumun eritme problemini
  hallettiler ve daha fazla ürünüm ziyan olmaktan kurtuldu.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonSERVİSİ ARA