İstanbul

Profilo Servis Beyoğlu

Profilo Servis Beyoğlu firmamız Beyoğlu’ndaki kaliteli ve ekonomik teknik servisler arasındadır. İstanbul’da birçok semtte geniş bir servis ağı bulunan Profilo Servis müşterilerimiz için hızlı, güvenilir ve üst düzey standartlarda buzdolabı servis hizmeti vermektedir. Güvenilirliğini kanıtlayan ve müşterilerin beğenisini kazanan şirketimiz teknik ekibinin yanı sıra serviste kullandığı araçlarını da sürekli olarak geliştirmektedir. Profilo Servis Beyoğlu şirketi olarak buzdolabınızla ilgili bakım, yedek parça, onarım veya montaj gibi taleplerinizi en iyi şekilde karşılayabilmekteyiz. Sizin memnuniyetiniz adına her türlü çabayı gösteren ve önlemi alan firmamız her geçen gün kalitesini daha da üst seviyelere çıkartmaktadır. İhtiyaçlarınız için bizden randevu alabilir, kısa süre içerisinde garantili çözüm elde edebilirsiniz.


Profilo Servis Beyoğlu
ADRES BİLGİSİ: PİYALE PAŞA MAH. KUZEY SOK. NO:15/A, BEYOĞLU, İSTANBUL
ÇAĞRI MERKEZİ: 444 77 66
MESAİ SAATLERİ: Pazartesi : 08:15 – 19:30
Salı : 08:15 – 19:30
Çarşamba : 08:15 – 19:30
Perşembe : 08:15 – 19:30
Cuma : 08:15 – 19:30
Cumartesi : 09:10 – 17:30

2 Yorum

  • Reply
    Beyoğlu Profilo Servisi 365 Gün Yanınızda! - Burak Göç

    […] tecrübeli ve teknik bilgisi, eğitimli olan serviste çalışanlarımızla hizmet sunuyoruz. Profilo Servis Beyoğlu olarak önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir Profilo marka çamaşır makinesi, […]

  • Reply
    Ceren K.

    Bulaşık makinesi, buzdolabı ve çamaşır makinesi için set halinde aldığım Profilo beyaz eşya ürünleri ile ilgili olarak şu ana kadar yaşadığım tüm sorunlarda Profilo Servis Beyoğlu merkezi gerçekten anlayışlı, iyi ve güler yüzlü bir hizmet sundu. Daha önce elektronik cihazlar ile ilgili olarak aldığım servis hizmetlerinde bu denli kaliteli aynı zamanda da ekonomik hizmetlerden faydalanamamıştım.

Görüşünüzü Paylaşın