İstanbul

Profilo Servis Beşiktaş

Profilo Servis Beşiktaş şubemizde bulaşık makineniz ile ilgili her türlü bakım, onarım, yedek parça veya montaj ihtiyacınıza uygun fiyatlı ve kaliteli teknik servis imkanı bulabilirsiniz. Firmamız İstanbul’un birçok semtinde servis hizmeti sunmaktadır; Beşiktaş semtinde bulunan müşterilerimiz de bulaşık makinesi hizmetimizden yararlanabilirler. Profilo Servis Beşiktaş firması olarak %100 müşteri memnuniyeti öncelik sıralamamızda ilk sırada gelmektedir. Teknik ekibimizdeki çalışanlar uzman ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır; servis için kullandığımız ekipmanlarımız ise modern ve hızlı sorun çözmede etkilidir. Size en iyi şekilde destek olmak için her geçen gün alt yapımızı güçlendirmeye devam etmekteyiz; haftanın 6 günü ihtiyaç duyduğunuzda bize telefon edebilir, randevunuzu ayarlayabilirsiniz.


Profilo Servis Beşiktaş
ADRES BİLGİSİ: ULUS MAH. ÖZTOPUZ CAD. NO: 19/A , BEŞİKTAŞ, İSTANBUL
ÇAĞRI MERKEZİ: 444 77 66
MESAİ SAATLERİ: Pazartesi : 08:15 – 19:30
Salı : 08:15 – 19:30
Çarşamba : 08:15 – 19:30
Perşembe : 08:15 – 19:30
Cuma : 08:15 – 19:30
Cumartesi : 09:10 – 17:30

2 Yorum

  • Reply
    Hilal

    Buzdolabımın buzluk kısmında yer alan buzları temizlerken bir zedeleme durumu söz konusu oldu. Tekrar aynı eski çalışır durumuna getirebilme imkanı var mı?

  • Reply
    Profilo Marka Tüm Cihazlarınız için Beşiktaş Bölgesinde Yanınızdayız | MaksatBilgi

    […] Profilo Servis Beşiktaş ekibi tarafından sunulan benzersiz hizmetlerden siz de yararlanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. İnsanların en çok şikayetçi olduğu konulardan bir tanesi yedek parça bekleme durumu oluyor. Biz ise ekip arkadaşlarımızla beraber size mümkün olduğu kadar kısa süre içerisinde hizmet sunmak için elimizde fazla miktarda yedek parça bulunduruyoruz. Böylece günler boyunca yedek parça beklemek zorunda kalmıyor ve kısa süre içerisinde cihazınızda meydana gelen problemleri çözüme kavuşturuyoruz. […]

Görüşünüzü Paylaşın