İstanbul

Profilo Servis Beşiktaş

Profilo Servis Beşiktaş şubemizde bulaşık makineniz ile ilgili her türlü bakım, onarım, yedek parça veya montaj ihtiyacınıza uygun fiyatlı ve kaliteli teknik servis imkanı bulabilirsiniz. Firmamız İstanbul’un birçok semtinde servis hizmeti sunmaktadır; Beşiktaş semtinde bulunan müşterilerimiz de bulaşık makinesi hizmetimizden yararlanabilirler. Profilo Servis Beşiktaş firması olarak %100 müşteri memnuniyeti öncelik sıralamamızda ilk sırada gelmektedir.

Profilo Servis Beşiktaş

Profilo Servis Beşiktaş – 7/24 Hizmetinizde!

Teknik ekibimizdeki çalışanlar uzman ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır; servis için kullandığımız ekipmanlarımız ise modern ve hızlı sorun çözmede etkilidir. Size en iyi şekilde destek olmak için her geçen gün alt yapımızı güçlendirmeye devam etmekteyiz; haftanın 6 günü ihtiyaç duyduğunuzda bize telefon edebilir, randevunuzu ayarlayabilirsiniz.

Beşiktaş Profilo Servis İletişim Bilgileri:


 Profilo Servis Beşiktaş
ADRES BİLGİSİ:ULUS MAH. ÖZTOPUZ CAD. NO: 19/A , BEŞİKTAŞ, İSTANBUL
ÇAĞRI MERKEZİ:444 77 66
MESAİ SAATLERİ:Pazartesi : 08:15 – 19:30
Salı : 08:15 – 19:30
Çarşamba : 08:15 – 19:30
Perşembe : 08:15 – 19:30
Cuma : 08:15 – 19:30
Cumartesi : 09:10 – 17:30

Profilo Servis Beşiktaş Nerede?

19 Yorum

 • Reply
  Hilal

  Buzdolabımın buzluk kısmında yer alan buzları temizlerken bir zedeleme durumu söz konusu oldu. Tekrar aynı eski çalışır durumuna getirebilme imkanı var mı?

 • Reply
  Profilo Marka Tüm Cihazlarınız için Beşiktaş Bölgesinde Yanınızdayız | MaksatBilgi

  […] Profilo Servis Beşiktaş ekibi tarafından sunulan benzersiz hizmetlerden siz de yararlanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. İnsanların en çok şikayetçi olduğu konulardan bir tanesi yedek parça bekleme durumu oluyor. Biz ise ekip arkadaşlarımızla beraber size mümkün olduğu kadar kısa süre içerisinde hizmet sunmak için elimizde fazla miktarda yedek parça bulunduruyoruz. Böylece günler boyunca yedek parça beklemek zorunda kalmıyor ve kısa süre içerisinde cihazınızda meydana gelen problemleri çözüme kavuşturuyoruz. […]

 • Reply
  Sercan

  Profilo markasına ait farklı beyaz eşyalar kullanıyorum. Özellkle çamaşır makinem ve buzdolabım devamlı olarak arıza çıkarıyor. Buzdolabımda soğutmama gibi sorunlar yaşarken çamaşır makinemde de iyi sıkmamama sorunu ile karşı karşıya kalıyorum. Bu konuda Beşiktaş Profilo Servisten destek talep ediyor ve sorunlarımın çözülmesi için randevu oluşturmak istiyorum. Umarım beyaz eşyalarım yeniden eski haline döner.

 • Reply
  İlker

  Profilo buzdolabı yaz ayları geldiğinde yiyecekleri tam soğutmuyor ve sürekli kısa sürede tüketmek zorunda kalıyorduk. Beşiktaş gibi çok merkezi bir yerde yaşamamıza rağmen 4 tane iyi diye önerilen buzdolabı servisi çağırdık ama hiçbiri soruna tam çözüm sağlayamadı. Sürekli geçici çözümler için para veriyorum ve üzerine de birkaç günde ancak eve getirebiliyorum. Son derece ciddiyetsiz bir hizmet anlayışları var. İnsan gerçekten inanamıyor böyle bir hizmete. Doğru düzgün bilgi veren yok. Yardımcı olmaktan çok ne kadar çok para çıkartılabilir diye yaklaşım sergiliyorlar. Bu servislerden gerçekten çok çektim. Dün arkadaş tavsiyesiyle Profilo Servis Beşiktaş ile de şansımı denemeye karar verdim. Bugün gelecekler bakalım çözüm olacak mı.

 • Reply
  Merve

  Profilo marka bulaşık makinemin ön paneli deforme oldu. Ne yapabileceğimi öğrenmek adına Profilo servis Beşiktaş ile iletişime geçtim. Profilo servis Beşiktaş çalışanı; ürünü biraz daha kullanmam ve tahrip olması noktasında bana tavsiye verdi. Birkaç ay sonra ürünün garantisi sayesinde tekrar sipariş vererek ürünü yenileyebileceklerinden bahsetti.
  Profilo servis Beşiktaş çalışanının verdiği tavsiyeye uyarak bulaşık makinemi biraz daha kullandım. Servis çalışanının önerisi doğrultusunda garanti süresi kapsamında bulaşık makinemi değiştirme şansım oldu. Bu noktada, Profilo servis Beşiktaş çalışanlarına teşekkür ediyorum. Onlar olmasaydı belki de yeni bir ürüne kavuşamayacaktım. Profilo, gerçekten müşteri memnuniyetine önem veren bir firma! Aynı tavsiyeleri başka markalar asla yapmaz!

 • Reply
  Hilal

  Yeni evim için satın aldığım Profilo marka bulaşık makinemin yıkama sırasında çok fazla ses çıkartarak çalıştığını fark ettim. Kendi kendime bir şeyler yapmam halinde yanlış olabileceğini düşünerek Profilo servis Beşiktaş ile temas kurdum.
  Profilo servis Beşiktaş; telefonda, makineyi görmeden karar vermelerinin mümkün olmadığını söyleyerek evime gelmeyi tercih etti. Söyledikleri saatte evime gelerek sorunun deterjan bölmesinden kaynaklandığını ifade ettiler. Çok fonksiyonlu tablet deterjan kullanmamdan dolayı aşırı köpük meydana gelmiş. Söz konusu köpükten dolayı bulaşık makinem yoğun sesli olarak çalışmaktaymış. Servis çalışanları; tablet yerine toz deterjan kullanmamın sorunu çözeceğini söyledi. Onlara bu konuda çok teşekkür ediyorum, çünkü verdikleri tavsiye gerçekten işime yaradı!

 • Reply
  Nimet

  Buzdolabımız bozulduğundan dolayı yenisini almak için arayış içine girdik. Bu dönemde yapmış olduğumuz araştırmalara bağlı olarak Profilo marka buzdolabı modelinde karar kıldık. Özellikle bütçe dostu ve kaliteli modellere sahip olması bizim için cezbedici olmuştu. Profilo marka buzdolabı soğutma konusunda ilk dönemlerde iyi bir performans sunarken sonraki zamanlarda bu performansını aratmaya başlatmıştı. Bu can sıkan sorundan bir an önce kurtulmak için soluğu hemen işin uzmanı olan Profilo Servis Beşiktaş Etiler adresinde aldık. Servis yaptığı kısa incelemenin hemen sonrasında durumu çözerek cihazı bize ilk günkü performansında teslim etti. Servisin ilgili ekibi sayesinde bu can sıkan sorundan çok kısa bir süre içinde bu şekilde kurtulmuş olduk.

 • Reply
  Ceren

  2 tane küçük çocuğum var ve ikisi de yemek yerken çalışan çamaşır makinesi izlemeyi çok seviyorlar. Geçen gün ikisine de Profilo marka çamaşır makinemin karşısında yemek yedirirken bir araya mutfağa gittim ve yaşça büyük olan kızım makinenin yanına giderek makineyi kitlemiş. Kullanma talimatına göre baktığımda ise yine kilidi açamaıyıp Profilo Servis Beşiktaş şubesine arıza durum bildirdim ve 2 saat gibi bir sürede gelip programlamasını ayarlayarak kilidi açtılar.

 • Reply
  Cemile

  3 kızım olduğu için evde çok fazla çamaşır yıkama döngüsü oluyor. Bu yüzden haddinden fazla çamaşır makinesi kullanıyorum diye 10 sene ömürlü makineleri bile 5-6 sene kullanabiliyorum. En son 3 sene önce aldığımız Profilo marka çamaşır makinemiz geçenlerde sıkma yaparken birden kapandı ve kitlendiği için ne yapsak açamadık. Çağırdığımız Profilo Servis Beşiktaş ekibi gün içerisinde gelerek problemi çözdü.

 • Reply
  Eylem

  Benim ürünlerim kolay kolay bozulmaz. Fakat herhangi bir sorun yaşadığım zaman mutlaka hemen toparlanmasını isterim. Şu an herhangi bir sorun yaşamadım fakat karşı komşumun buzdolabı bozulunca Profilo servis Beşiktaş şubesini arayıp bilgi vermiş. Aynı gün içerisinde gelip yenisi ile değiştirmişler. Sanırım garantisi devam ettiğinden dolayı kullanıcı hatası sayılmadı. Harika bir hizmet veriliyor.

 • Reply
  Nur

  Profilo markasına ait ankastre fırınımın garantisi bittiği için çok dikkatli ve gözüm gibi bakarak kullanıyordum ki yine de geçen günlerde benden kaynaklanmayan bir sorun yaşadım. Sıcaklık ayarlayan düğmelerden birisi düşerek kırıldı ve ocağın ilgili kısmını kullanamıyordum. Bunun üzerine aradığım Profilo Servis Beşiktaş ekibi gelerek ve parçayı da yanlarında getirerek fırınımı tamir ettiler ve beni bu dertten kurtardılar.

 • Reply
  Tayfun

  Çok uzun zamandan beri Beşiktaş’ta bulunan ofisimizde Profilo marka elektrikli süpürge kullanıyoruz. Büyük bir memnuniyetle kullanmış olduğumuz Profilo marka elektrikli süpürgemizin geçen hafta güç ünitesi arıza yaptı. Ofise çok yakın bir mesafede olan Profilo Servis Beşiktaş şubesi, gelip ürünü götürdüler. Yedek parça değişimi için benden onay isteyen teknik servis iki gün sonra süpürgemi onarılmış bir şekilde teslim etti.

 • Reply
  İrem

  Uzun zamandır Profilo markasına ait bulaşık makinesi kullanmama rağmen hiçbir problemi ile karşılaşmamıştım bu zamana kadar. Fakat son zamanlarda neredeyse 2 haftadır gibi bir süredir bulaşıklarımın yıkanmamış olarak çıktığını fark ediyorum. Aşırı yükleme sebebi ile olduğunu düşündüğüm için bir de az bulaşık ile çalıştırarak denememe rağmen yine aynı problem devam edince Profilo Servis Beşiktaş ekibine ulaştım ve durumu anlattım. Ertesi gün sabahtan gelen ekip filtresini temizleyerek temizleme gücünü arttırdılar

 • Reply
  Ceyda

  Profilo herkes tarafından parmakla gösterilen beyaz eşyalar üreten bir firma. Çünkü gerçekten çok kaliteli ürünler çıkardığı herkes tarafından da bilinmekte. Ben de bunu göze alarak çamaşır makinemi çok uzun yıllar önce Profilo markasından satın almıştım. Şu zamana kadar kullanmış olduğum çamaşır makinesinden de oldukça memnundum. Fakat hiçbir ayar değişikliği olmadığı halde son zamanlarda makineye attığım renklilerin hepsinde deterjan izi çıkmaya başladı ve bu durum oldukça rahatsız etmeye başladı. Deterjan veya herhangi bir değişiklik yapmadığım halde neden böyle bir sorunla karşılaştığımı öğrenebilir miyim?

 • Reply
  Reyzan

  Beşiktaş semtinde ikamet ettiğimiz evimize çok uzun yıllar önce Profilo marka elektrik süpürgesi almıştık. Gerçekten performans anlamında kusursuz bir elektrikli süpürge satın almışız. Çünkü uzun zamandır hiçbir sorun yaşamadan kullanıyorduk. Ancak geçtiğimiz hafta üçgen başlığın altında bulunan tekerleklerin biri kırıldı. Bu haliyle kullanımı oldukça zor olduğu için vakit kaybetmeden Profilo Servis Beşiktaş şubesine ulaştık. Gayet güleryüzlü ve ilgili olan yetkililer aynı gün yeni tekerlek takarak süpürgemin sorununu ortadan kaldırdı.

 • Reply
  Beril

  Yaklaşık olarak 10 senedir kullanmış olduğum ve performasından da bir hayli memnun kaldığım, bu nedenle de birçok kişite tavsiye ettiğim Profilo marka süpürgemin geçen gün başlık ile tutacak arasında kalan hortumda delik olduğu için ve içeriden hava geldiği için süpürgem artık tozları almıyordu. Sorunun yaşandığı günün ertesi günü süpürgemi Beşiktaş Profilo Servisi şubesine götürdüm ve 2 saat içerisinde eski hortumu, yeni bir hortumla değiştirerek süpürgeyi sorunsuz bir şekilde teslim ettiler.

 • Reply
  Pelin

  Uzun senelerdir kullanmış olduğum Profilo marka buzdolabımın yakın zamanda kapıları kapanmıyordu. Bu da bir buzdolabı için herhalde olması gereken son şeydir. Ben de bundan dolayı vakit kaybetmeden Profilo Servis Beşiktaş ile iletişime geçtim. Gelen ekip kapı contalarında yırtık olduğunu tespit etti ve çok uygun bir fiyata conta değişimini yaptıktan sonra kapı kapanmama sorunum ortadan kalktı.

 • Reply
  Nur

  Beşiktaş’ta bulunan reklam ajansımızın mutfağında çok uzun zamandır Profilo marka buzdolabı kullanıyoruz. Bunca geçen zamanda ajansımızın gözbebeği olan buzdolabımız geçen hafta çok fazla ses çıkarmaya başladı. Biz de yakınımızda bulunan Profilo Servis Beşiktaş şubesi ile iletişime geçtik. Gelen ekip kompresörde bir arıza olduğunu söyleyip parça değişimi yaptı ve sorunumuz ortadan kalkmış oldu. Kendilerine teşekkür ederiz.

 • Reply
  Çiğdem

  Uzun yıllardır kullanmakta olduğum Profilo markasına ait buzdolabımdan dün sabah motorundan önce çok kuvvetli ses geldi daha sonra da buzdolabı su akıtmaya başladı. Bunun üzerine bana en yakın olan Profilo Servis Beşiktaş ekibini aradım ve bana telefonda motorundan dolayı olabileceğini söyleyerek aynı gün içerisinde gelip su akıtma problemini profesyonelce çözdüler.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonSERVİSİ ARA