Profilo Servis Bağcılar

Profilo Servis Bağcılar olarak, Bağcılar ve çevresindeki müşterilerimize üstün hizmet kalitesi sunmaktayız. Profilo marka beyaz eşyalarınızın tamiri ve bakımı konusunda uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz. Beyaz eşya kullanımında karşılaşabileceğiniz her türlü soruna çözüm bulmak için buradayız.

Profilo Servis Bağcılar

Evinizin konforunu artıran Profilo beyaz eşyaları, zamanla meydana gelebilecek arızalar için profesyonel desteğe ihtiyaç duyar. İster buzdolabı, ister çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ya da klima olsun, her türlü Profilo ürününüz için teknik servis ve bakım hizmetlerini garantili bir şekilde sağlıyoruz.

Müşteri memnuniyetini öncelik haline getiren firmamız, alanında uzman teknisyenlerle çalışmaktadır. Arızalı cihazınızı en kısa sürede ve en etkili şekilde tamir etmek için gerekli tüm donanıma ve bilgi birikimine sahibiz. Servisimiz, orijinal yedek parçalar kullanarak cihazlarınızı ilk günkü performansına kavuşturmayı amaçlar.

Profilo Servis Bağcılar İletişim:

 Firma:Bağcılar Profilo Servisi
ADRES BİLGİSİ:Demirkapı, Halide Edip Adıvar Cd. No:21, 34214 Bağcılar/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ:0850 668 05 67
MESAİ SAATLERİ:HAFTA İÇİ : 08:00 – 19:00
CUMARTESİ : 08:00 – 19:00

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SERVİSİ ARA
Electrolux Servis İstanbul Altus Servis Baymak-servis.org Onarimmerkezleri.com Supurgeservisleri.com Kombicozum.com Arizacozum.com Buderus Kombi Servis 4445545.com Profilo Servis