İstanbul

Profilo Servis Avcılar

Profilo Servis Avcılar şirketi olarak Avcılar bölgesinde oturan müşterilerimize üst düzey kalitede bulaşık makinesi servisi vermekteyiz. İstanbul genelinde hizmet sunan firmamızın Avcılar semtinde de şubesi bulunmaktadır. Bulaşık makineniz ile ilgili onarım, bakım, yedek parça veya montaj gibi ihtiyaçlarınızda sağlam ve güvenilir bir hizmet arıyorsanız şirketimizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Profilo Servis Avcılar firmamız müşteri memnuniyetini birinci sırada tutmaktadır; bu doğrultuda hem hizmetimizde kullandığımız araçların hem de ekiplerimizin en iyi düzeyde olması bizim için çok önemlidir. Teknik ekibimizdeki her bir çalışan alanında uzmanlaşmış ve işinin ehlidir. Ekipmanlarımızı ise son teknolojiye uygun olarak sürekli olarak yenilemekteyiz. Uygun fiyatlı ve kaliteli bir servis hizmeti için bizimle istediğiniz anda iletişime geçebilirsiniz.

Avcılar Profilo Servisi


 Profilo Servis Avcılar
ADRES BİLGİSİ:CUMHURİYET CAD. BELDE SOK. KAYNAR AP. NO:3, AVCILAR, İSTANBUL
ÇAĞRI MERKEZİ:444 77 66
MESAİ SAATLERİ:Pazartesi : 08:15 – 19:30
Salı : 08:15 – 19:30
Çarşamba : 08:15 – 19:30
Perşembe : 08:15 – 19:30
Cuma : 08:15 – 19:30
Cumartesi : 09:10 – 17:30

5 Yorum

 • Reply
  Merve T.

  Profilo’dan 3 sene önce buzdolabı satın almıştım. Aldığım ürün belli bir süre sorunsuz çalıştıktan sonra buz kırma sorunu çıkarmaya başladı. Buz kırma problemi nedeniyle de buzdolabım soğutmuyor ve içindeki yiyecekler zaman içinde erimeye başlıyordu. Profilo servis Avcılar ise hem bana yakın hem de kaliteli hizmet sunan firmalar arasında yer aldığından tercih ettim. Buzdolabım hakkında genel bir arıza tespiti yapıldıktan sonra tüm sorunlar çözüldü ve problemsiz bir şekilde buzdolabımı kullanmaya başladım. Hala da kullanmaya devam ediyorum. Umarım uzun süre boyunca da aynı performans ile buzdolabımı kullanmaya devam edebilirim. Servise bu konuda yaklaşımlarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki Avcılar Profilo Servis ile tanıştım.

 • Reply
  Yaren

  Profilo gibi dünyaca ünlü markanın bulaşık makinesini satın alıyorsunuz ve hiç memnun kalamadan zorunlu olarak kullanmaya devam ediyorsunuz. Bir ton para ödediğiniz bir cihazdan doğru düzgün verim alamadığınız gibi yüksek maliyetlerle servis hizmeti de almak zorunda kalıyorsunuz. Profilo’ nun sürekli reklamlarında çıkan çok popüler markalı modelini kullanıyoruz ve ne yetkili servis ne özel servis ile çözüm sağlayamıyoruz. En azından özel servis benim kullanımından kaynaklı olmadığını ve cihazdaki kronik sorunu söylüyor. Yetkili servis onu da yapmıyor. Özel servisi daha iyi çözüm sağlıyor ki cihaz onların elinden geçtikten sonra daha uzun süre arızalanmadan kullanılabiliyor. Her ne kadar stabil bir çözüm sağlayamasalar da yetkili servisten çok daha iyi olduğu için Profilo Servis Avcılar hizmetlerini kullanıyoruz.

 • Reply
  Bahar

  İstanbul Avcılar’da yaşayan evli ve çocuklu bir kadınım. Bulaşık makinesinin benim için çok önemli olduğunu söyleyebilirim. Çünkü, ev hanımlığının yanında aynı zamanda çalışıyorum. Evlendiğim günden bu yana Profilo ürünlerini kullandığımı söyleyebilirim. Hatta, çevremdeki insanlara da Profilo konusunda tavsiye veriyorum. Ancak, bulaşık makinemde bir sorun yaşadım. Bulaşık makinemin sepeti küflendi ve parça parça dökülüyor. Ben de sorunu çözebilmek adına Profilo servis Avcılar ile iletişime geçtim.
  Yıllardan bu yana Profilo kullanmanın vermiş olduğu güvenden dolayı biraz üzülsem de Profilo servis Avcılar, sorunun çözülmesi konusunda bana oldukça yardımcı oldu. Kısa zaman içerisinde ürün değişimi yapıldı. Şu an için bulaşık makinemde hiçbir sorun olmadığını söyleyebilirim.

 • Reply
  Nihal

  Profilo marka bulaşık makinelerinin popülaritesini duyduğumuz için tercihimiz bu markadan yana oldu. Ciddi bir meblağ ödeyerek bulaşık makinemizi satın aldık. Ancak, yaklaşık iki ay sonra, bulaşık makinemizin yıkama programının başlamadığını fark ettik. Bu olay üzerine vakit kaybetmeden Profilo servis Avcılar ile iletişim kurduk.
  Profilo servis Avcılar; bu sorunun her markanın her modelinde görülebileceğini söyleyerek bizleri rahatlattı. Ardından, makineyi kapattılar. Bir süre aç kapa yaptılar. Makinenin fişini çekerek birkaç dakika sonra tekrar takıp çalıştırdılar. Bu sayede, sorun çözüldü. Bu noktada, kendilerine sonsuz teşekkür etmek istiyorum. Çünkü, bu sayede hiçbir ücret ödemeden bulaşık makinemizin sorunu ortadan kalkmış oldu. Aksi takdirde, ciddi arıza ücretleri ödeyebilirdik!

 • Reply
  Ayfer

  Bulaşık makinemiz bozulduğundan dolayı yeni bir bulaşık makinesi satın almak için arayış içine girdik. Bu dönemde çevremizin tavsiyelerine uyarak Profilo markasında karar kıldık. Özellikle kaliteli ve bütçe dostu cihazları bünyesinde bulundurması bizim için cezbedici olmuştu. Satın aldığımız bulaşık makinesi ilk dönemlerde son derece iyi bir temizlik sağlarken, bir müddet geçtikten sonra bu performansını aratmaya başlamıştı. Bu sorunun nedenini bulmak ve çözüme kavuşturmak için soluğu hemen Profilo Servis Avcılar Gümüşpala adresinde aldık. Servis yaptığı incelemenin hemen sonrasında sorunu çözerek cihazı bize ilk günkü performansında teslim etti. Servis ekibi bulaşık makinesinin kullanma inceliklerini de bizimle paylaştı. Her açıdan memnun kaldığımız bir servis süreci oldu.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonSERVİSİ ARA