Kocaeli

Profilo Servis Gebze

Beyaz eşyalar hayatımızda büyük bir öneme sahiptir. Buzdolabı yemeklerimizi taze tutar, bulaşık makinesi bardaklarımızı tabaklarımızı vs. temizler çamaşır makinesi kıyafetlerimizi temiz tutar ve bunun gibi birçok şey.

Tabii ki sadece bunlar beyaz eşya grubuna girmiyor. Bunun dışındaki birçok makine de hayatımızın her alanında büyük yer kaplıyor. Bu makinelerden bir tanesi bile arıza yapsa işlerimiz bir şekilde aksar. Bazen yanlış deterjan kullanımı veya başka kullanıcı hataları yüzünden de arıza yapabilir. Bunun yanında makinenizin bakımını düzenli yaptırmanız bozulmasını engelleyebilir, büyük ölçüde makinenin ömrünü uzatır.

Biz Profilo Servis Gebze olarak makinelerinizin sağlığı için buradayız. Pazar günler haricindeki her gün sizin bir telefon uzağınızdayız. Makinenizde oluşacak sorunlarda evinize gelip bakımını yapar, arızayı tespit eder, evde tamir edilebilecek bir durumdaysa evde tamir ederiz. Değilse de servisimizde en kısa sürede tamir ederiz. Değiştirdiğimiz her parçaya 1 yıl garanti veririz. Markamıza ve kalitemize olan güvenimiz çok fazla. Bu yüzden bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.


Gebze Profilo Servisi

Adresi: 1713/2. Sk. 11-1
Gaziler
41400 Gebze/Kocaeli
Telefon Numarası: 0216 995 01 37

7 Yorum

 • Reply
  Nur

  Buzdolaplarına bu aralar daha fazla yüklenildiği için arızalanma risklerinin daha fazla olduğunu tahmin ediyordum. Geçen gün buzdolabım açık olduğu için olduğunu düşündüğüm su akıntısı başlayınca kapağı kontrol edip kapattığımdan emin olduğum halde devam edince Profilo Servis Gebze şubesini arayarak durumu bildirdim. Motorundan değil de arızanın kapaktan kaynaklı olduğunu tespit edip arızayı giderdiler.

 • Reply
  Selim

  Bir şirketin mutfak kısmında aşçıyım ertesi gün yapacağım yemeklerin malzemeleri bazen bir önceki gün geliyor. Fabrikada çalışan insanların mağdur olmaması adına mutfağımızda kullandığımız ürün çok önemli. Sabah işe geldiğimde buzdolabının içerisinin çok soğuk olmadığını fark ettim. Hatta oda sıcaklığına gelen yiyecekler için Profilo Servis Gebze ekibinin aramamızla gelmesi arasındaki süre 1 saati bulmadı. Problemimizi hemen yerinde çözerek bizi mağduriyetten kurtardılar.

 • Reply
  Ayşe

  Evimde neredeyse tüm beyaz eşyalarım Profilo markasına ait. Profilo marka bulaşık makinemin garanti süresi 2 ay önce bitmişti ve geçen ay bulaşık makinemin devirdaim pompası bozuldu. İnternette biraz araştırdığımda bu sorunun Profilo marka bulaşık makinelerinde kronik bir sorun olduğu ve çözülemediği yazıyordu. Profilo Servis Gebze şubesini arayıp problemi tarif ettiğimde hiç ümitli olmasam da aynı günün akşamı gelip makinenin problemini çözdüler.

 • Reply
  Edagül

  Gebze de oturuyorum ve burada genellikle servis sıkıntısı yaşarız. İlgisiz ve başarısızlardır. Bozulan fön makinemin tamir etmeleri için Profilo servis Gebze dükkânına gittim durumu ben anlatmadan anladılar. Yarın gelin dediler. Ertesi gün gittiğimde tamamen sorunu çözmüşlerdi. Hem hızlı hem de başarılı çalışanları sayesinde Profilo bu durumlara geldi. Tebrik ederim.

 • Reply
  Melike

  Profilo markasına ait bulaşık makinemi son zamanlarda çok fazla çalıştırdığım için olduğunu düşündüğüm bir arıza ile karşılaştım. Bulaşık makinemin pervane kısmı çalışırken birden çat diye ses çıkarıp takır tukur çarpmaya başladı. Daha sonra kapağı açtığımda ise pervanenin yamulduğunu gördüm. Bunun üzerine Profilo Servis Gebze şubesini arayarak arıza bildirmem üzerine gelen ekip pervanemin arızasını giderdiler

 • Reply
  Sezen

  Yeni evime taşındığım 2010 yılından beri evimde Profilo marka buzdolabı kullanıyorum. Şu zamana kadar da herhangi bir arızası veya sorunuyla karşılaşmadım. Fakat geçtiğimiz günlerde buzdolabımın led ekranı arızalandı ve ekranda yazılan dereceyi tam göstermiyordu. Ben de Profilo Servis Gebze arayarak durumu kendilerine bildirdim. Ertesi gün gelen ekip aynı gün içerisinde buzdolabımın led ekranını değiştirerek sorunumu çözdü.

 • Reply
  mehtap

  Profilonun çamaşır makinesini ben de severek kullanıyordum ancak bu ara çok ihtiyacım olduğundan mı artık su almamaya başladı makine. Çamaşırları azaltıp yine denedim ama yine su almamaya başlayınca artık gebze Profilo teknik servisini aradım. Tekrar tekrar aramama gerek kalmadan gelip makineyi aldılar. Almalarıyla da direkt geri getirmeleri arası iki gündür çok teşekkür ederim.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonSERVİSİ ARA