Kocaeli

Profilo Servis Darıca

Beyaz eşya deyince herkeste akan sular duru. Çamaşır makinesinden buzdolabına, hayatımızı kolaylaştıran bu yüksek teknolojili ürünlerini alırken günlerce hatta haftalarca araştırma yaparsınız. Kalite, hesaplı olması, fiyat performans oranı ve daha birçok şey göz önünce bulundurulur.

Profilo Servis Darıca

Bu özelliklerin hepsini en kaliteli ve hesaplı şekilde herhangi bir Profilo şubesinden temin edebilirsiniz. Üretimde kullandığımız yüksek kalite parçalar ve özenli işçiliğimiz beyaz eşyaların kullanım ömrünü uzatsa da arızalar kaçınılmazdır. Arızaları da büyük oranda önlemek için düzenli bakım ve dikkatli, özenli kullanım çok önemlidir.

Düzenli bakımı yapılan beyaz eşyalar genellikle daha az ve nadiren arıza verir. Ama dediğimiz gibi bakım ve özenli kullanım kesin bir çözüm değildir. Her an arıza çıkabilir. Arıza, bakım ve montaj işlerinde ise Darıca’nın en iyisi olan servisimizi tercih edebilirsiniz. Profilo Servis Darıca şubesi olarak bakım ve tamirat işlerinde taktığımız her bir parçaya 1 yıl geçerli garanti veriyoruz. Siz değerli müşterilerimizin kaliteli hizmet alabilmesi için sadece bir telefon uzağınızdayız.


Darıca Profilo Servisi 
Açık Adresi:Ahu Sk.
Osman Gazi
41700 Darıca/Kocaeli
Telefon Numarası:0850 888 44 55
Mesai Saatleri:Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

11 Yorum

 • Reply
  Melek

  Bu aralar sürekli markete gitmektense arada bir gidip yüklü bir miktarda alışveriş yaparak işlerimi hallediyordum. Geçen gün içerisinde koyduğum ürünlerin hala soğumamış olduğunu fark edince Profilo Servis Darıca ile iletişime geçtim ve arıza bildiriminin üzerinden 2 saat geçmeden gelip içerisinden kaynaklanan arızayı giderdiler.

 • Reply
  Birol

  Profilo Low frost BD 3058 model buzdolabımın kahvaltılık malzeme koyduğum bölümü soğutma yapmıyor.Muhtemel arıza ve tamir ücreti hakkında bilgi verebilir misiniz?

 • Reply
  Seda

  Evimde neredeyse tüm beyaz eşyalarım Profilo marka. Profilo marka bulaşık makinemin garanti süresi bundan 2 ay önce bitmişti ve geçen ay bulaşık makinemin devirdaim pompası bozuldu. Nette biraz araştırdığımda bu sorunun Profilo marka bulaşık makinelerinde kronik bir sorun olduğu ve çözülemediği yazıyordu. Profilo Servis Darıca şubesini arayıp problemi tarif ettiğimde aynı günün akşamı gelip makinenin problemini çözdüler.

 • Reply
  Derin

  Darıca oldukça sapa kaldığından pek çok markanın servisini bulmak mümkün olmuyor. Fakat Profilo servis Darıca şubesi bu konuda tüm tabuları yıkmış durumda. Yani bir ürünün satılıp servisi olmaması çok saçma olurdu. Şu an herhangi bir sorun yaşamadım fakat sorun yaşayan arkadaşlarımın bu servisin çok hızlı ve güler yüzlü çalıştıklarını söylediklerine şahit oldum.

 • Reply
  Sultan

  Bir şirketin mutfak bölümünde aşçıyım ve ertesi gün yapacağım yemeklerin malzemeleri bazen bir önceki gün geliyor. Fabrikada çalışan insanların mağdur olmaması adına mutfağımızda kullandığımız ürün ve eşyalar çok önemli. Sabah işe geldiğimde buzdolabının içerisinin çok soğuk olmadığını fark ettim. Hemen soğukta durması gereken malzemeler için Profilo Servis Darıca ekibinin aramamızla gelmesi arasındaki süre 1 saati bulmadı. Problemimizi hemen yerinde çözerek bizi mağduriyetten kurtardılar.

 • Reply
  Pakize

  Buzdolaplarına bu aralar daha fazla yüklenildiği için arızalanma risklerinin daha fazla olduğunu tahmin ediyordum. Geçen gün buzdolabım açık olduğu için olduğunu düşündüğüm su akıntısı başlayınca kapağı kontrol edip kapattığımdan emin olduğum halde devam edince Profilo Servis Darıca şubesini arayarak durumu bildirdim. Hemen gelen ekip motorundan değil de arızanın kapaktan kaynaklı olduğunu tespit edip arızayı giderdiler.

 • Reply
  Hülya

  Geçen gün buzdolabım açık olduğu için olduğunu düşündüğüm su akıntısı başlayınca kapağı kontrol edip kapattığımdan emin olduğum halde devam etti. Buzdolaplarında insanların evde kaldığı bu dönemde daha fazla sirkülasyon olduğu için arızalanabileceği ihtimali aklıma gelince Profilo Servis Darıca şubesini arayarak durumu bildirdim. Motorundan değil de arızanın kapaktan kaynaklı olduğunu tespit edip arızayı giderdiler.

 • Reply
  Ülkü

  Yaklaşık olarak 5 senedir evimde Profilo marka bulaşık makinesi kullanıyorum. Profilo marka bulaşık makinem yaklaşık 1 haftadır çalışırken gürültü çıkarmaya başladı. Vakit kaybetmeden Profilo Servis Darıca şubesi ile iletişime geçtim. Aygın gün gelip pervanede problem olduğunu söyleyerek parça değişimi yaptılar. Böylelikle bulaşık makinemin gürültülü çalışmasından kurtulmuş oldum. Kaliteli ve hızlı hizmet için kendilerine teşekkür ederim.

 • Reply
  Oya

  Kullanmakta olduğum Profilo marka buzdolabımın yaklaşık 1 hafta gibi bir süredir soğutma problemi başlamıştı. Yapılan çoğu yemeğim sırf bu yüzden hep çöp oldu. Fakat aradığım ve tamire gelen hiçbir servis bu problemi halledememişti. En sonunda Profilo Servis Darıca şubesinin iletişim bilgilerine ulaşıp durumumdan bahsettim. Gün içinde gelip problemin fandan ötürü kaynaklanabileceğini söylediler ve bozuk olan fanın motorunu değiştirerek profesyonelce sorunu çözdüler.

 • Reply
  Gönül

  Son günlerde profilonun daha yeni aldığım modelinde makine birden çalışmamaya başladı.  Aynı durumu bu hafta yine tekrarladı belli bir aradan sonra. Yeni aldığım için şüphelenmeye başladım ve  direkt Darıca Profilo teknik servisi aradım. Başta birkaç talimat verdiler ama işe yaramayınca direkt eve gelip hemen aldılar. Bu süreçte beni hiç mağdur etmediler.

 • Reply
  Darıca Profilo Servis ile Aynı Gün Hizmet

  […] Profilo Servis Darıca firması olarak İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet veriyoruz. Çeşitli ilçelerde bulunan ekiplerimiz, ihtiyaç duyulduğunda motorize ekiplerimizle desteklenmektedir. Uzman kadromuz ve profesyonel teknikerlerimiz sayesinde sorunsuz servis hizmetleri firmamız tarafından sağlanmaktadır. Profilo marka tüm ürünlerinizin parça değişimlerinde 1 yıl yedek parça garantisi de sizlere sunulmaktadır. […]

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonSERVİSİ ARA