Kocaeli

Profilo Servis Çayırova

Her evde hayatın olmazsa olmazlarından birisi beyaz eşyalardır. Fırınlardan bulaşık makinelerine kadar hayatımızı kolaylaştıran ürünler 21.yy teknolojisinin en önemli ürünlerindendir. Sizler bu ürünleri alacağınız zaman günlerce belki de haftalarca araştırma yapılır.

Profilo Servis Çayırova

Alınacak ürünün hesaplı olması, fiyat performans açısından tutarlılığı ve daha birçok şey göz önüne alınır. Bu özelliklerin hepsini hem kaliteli hem de hesaplı şekilde herhangi bir Profilo şubesinden temin edebilirsiniz. Üretimde kullandığımız yüksek kalite parçalar ve düzgün işçiliğimiz beyaz eşyaların kullanım ömrünü uzatmada büyük rol oynasa da arızalar kaçınılmazdır. Arızaları da büyük oranda önlemek için düzenli bakım ve dikkatli, özenli kullanım çok önemlidir.

Ama unutmayınız ki bakım ve özenli kullanım kesin bir çözüm değildir. Arıza, bakım ve montaj işlerinde ise Çayırova’nın en iyisi olan servisimizi tercih edebilirsiniz. Profilo Servis Çayırova şubesi olarak yaptığımız işlere güveniyor, bakım ve tamirat işlerinde taktığımız her bir parçaya 1 yıl geçerli garanti veriyoruz. Siz değerli müşterilimizin kaliteli hizmet alabilmesi için Pazar hariç haftanın 6 günü bir telefon uzaktayız.


Çayırova Profilo Servisi 
Açık Adresi:Cumhuriyet
41420 Çayırova/Kocaeli
Telefon Numarası:0850 888 22 33
Mesai Saatleri:Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00
    Call Now ButtonSERVİSİ ARA