Kocaeli

Profilo Servis Çayırova

Her evde hayatın olmazsa olmazlarından birisi beyaz eşyalardır. Fırınlardan bulaşık makinelerine kadar hayatımızı kolaylaştıran ürünler 21.yy teknolojisinin en önemli ürünlerindendir. Sizler bu ürünleri alacağınız zaman günlerce belki de haftalarca araştırma yapılır.

Profilo Servis Çayırova

Alınacak ürünün hesaplı olması, fiyat performans açısından tutarlılığı ve daha birçok şey göz önüne alınır. Bu özelliklerin hepsini hem kaliteli hem de hesaplı şekilde herhangi bir Profilo şubesinden temin edebilirsiniz. Üretimde kullandığımız yüksek kalite parçalar ve düzgün işçiliğimiz beyaz eşyaların kullanım ömrünü uzatmada büyük rol oynasa da arızalar kaçınılmazdır. Arızaları da büyük oranda önlemek için düzenli bakım ve dikkatli, özenli kullanım çok önemlidir.

Ama unutmayınız ki bakım ve özenli kullanım kesin bir çözüm değildir. Arıza, bakım ve montaj işlerinde ise Çayırova’nın en iyisi olan servisimizi tercih edebilirsiniz. Profilo Servis Çayırova şubesi olarak yaptığımız işlere güveniyor, bakım ve tamirat işlerinde taktığımız her bir parçaya 1 yıl geçerli garanti veriyoruz. Siz değerli müşterilimizin kaliteli hizmet alabilmesi için Pazar hariç haftanın 6 günü bir telefon uzaktayız.


Çayırova Profilo Servisi 
Açık Adresi:Cumhuriyet
41420 Çayırova/Kocaeli
Telefon Numarası:0850 888 22 33
Mesai Saatleri:Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

13 Yorum

 • Reply
  Tuana

  Çamaşır makineleri ev hanımlarının eli ayağı olduğu için geçen hafta kazanı ses çıkararak çalışmaya başladı. Teknik destek gerektireceğini düşündüğüm için Profilo Servis Çayırova şubesi ile iletişime geçerek arıza bildirdiğim halde üzerinden 2 gün geçtikten sonra gelip motoru ile alakalı olduğunu söyleyerek arızayı çözemeyeceklerini bildirdiler. Bir servis nasıl arıza çözümünü halledemeyeceğini söyler aklım almamakla birlikte kimseye önermiyorum.

 • Reply
  Nuran

  Profilo marka bulaşık makinemiz aldığımızdan beri bize hiç sorun çıkarmamasına rağmen geçen hafta normal çalışırken çıkardığı seslerden daha farklı ses çıkarmaya başladı. Çalışırken kapatıp tekrar açtığımda aynı ses devam etti ve internet araştırmalarım Profilo Servis Çayırova ekibini arayıp durumumu bildirmem üzerine akşam hemen gelip sesin hortumun tıkanmasından kaynaklı olduğunu tespit ederek daha büyük arıza olmadan problemi hallettiler.

 • Reply
  Tülay

  Çamaşır makinelerim hep bozuldu. Senelerdir Profilo kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamamıştım. Ta ki düne kadar sorun olmamıştı. İçinden gelen sesler ve sıkmadığı için evime yakın olan Profilo servis Çayırova şubesini arayıp bilgi verdim. Gün içinde gelip sökerek sorunu buldular. Bazı parçaları değişti. Kısa süre içerisinde halletmeleri işime geldi çünkü tatile çıkacaktım. Zamanımı almadılar.

 • Reply
  Tansu

  Profilo markasına ait buzdolabımı yaklaşık 3 senedir kullanıyorum ve garantisi bitmesine rağmen arıza çıkarmamasından oldukça memnundum. Geçenlerde bir gün öncesinde yaptığım yemek dolaptan çıkardığımda bozulunca dolabının soğutma problemi yaşadığını anladım. Bunun üzerine aradığım Profilo Servis Çayırova ekibi aynı gün içerisinde gelerek buzdolabının motorundan kaynaklanan arızayı giderdiler. Bu sebeple bu ekibi çevremde profilo kullanan herkese öneriyorum.

 • Reply
  Şebnem

  Buzdolabımda hiçbir sorun yaşamıyordum. Ancak alt kısmında karlanma yapmaya başladı. Ayarını da düşürdüm. Ancak gene fayda vermedi. Profilo servis Çayırova’yı aradım. Aynı gün geldiler. Radyatör kısmının arızalı olduğunu ve bundan kaynaklı olduğunu söylediler. Gerekli temizlik işlemini titiz bir şekilde yaptılar. Ayrıca buzdolabının genel bakımını da yaptılar ve ücret istemediler.

 • Reply
  Profilo Teknik Servisi Çayırova'da Hizmetinde | Bilgicim.NET

  […] bu yazıyı yazıyorum ve ürünümde herhangi bir sorun olmadığını da belirtmek istiyorum. Çayırova Profilo Servis firmasından sizler de destek ya da hizmet almak isterseniz vakit kaybetmeden telefonlarınızı […]

 • Reply
  Çiğdem

  Profilo markasına ait çamaşır makinemi uzun zamandır severek ve memnuniyetle kullanıyordum. Geçenlerde temizlik yaparken çamaşır makinemi çalıştırıp süpürge yaptıktan bir saat sonra döndüğümde makinenin bitmiş olduğunu zannedip kapağı açtığımda ise çamaşırların yıkanmamış olduğunu fark ettim ve Profilo Servis Çayırova şubesi ile iletişime geçtim. Gün içerisinde gelen ekip filtreden kaynaklanan verim düşüklüğünü halletti ve makinem şu an sorunsuz çalışıyor.

 • Reply
  Gözde

  Yaklaşık olarak 10 senedir evimde Profilo marka bulaşık makinesi kullanıyorum. Geçen hafta Profilo marka bulaşık makinemin ekranındaki ışıklarının yıkama esnasında ve bittikten sonra yanlış ışık ve uyarı verdiğini fark ettim. Biraz kurcalasam da düzeltemediğim için daha fazla bozmaktan korkup Profilo Servis Çayırova şubesi ile iletişime geçerek durumu bildirdim ve gün içinde gelip programı düzelterek hemen sorunu hallettiler. Kendilerine teşekkür ederim.

 • Reply
  Meltem

  Uzun seneler önce satın almış olduğum Profilo marka elektrik süpürgemden, kullandığım esnada bir anda yanık kokusu geldi ve ardından kapandı. Açmaya çalıştığımda da hiçbir şekilde elektrik gelmedi. Fazla bilgim olmadığı için Profilo Servis Çayırova şubesini aradım. Gelen ekip motorun yandığını ve değişim yapılması gerektiğini söyledi. Ben de yeni makine almamak için uygun bir fiyata değişimini yaptırtıp sorundan kurtuldum.

 • Reply
  Dilek

  Hem evimde hem de işyerimde Profilo marka buzdolabı kullanıyorum. Performans olarak bir hayli tatmin edici. Yalnız evimdeki buzdolabında hiçbir sorun yaşamıyorken işyerimde bulunan buzdolabımın dünden beri iç kısmında bulunan ledli ışık yanmıyor. Daha önce böyle bir sorunla karşılaşan kimse var mıdır? Neden yanmıyor acaba? Bilen kimse varsa yardımcı olursa çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

 • Reply
  Nisanur

  Evimde sadece stok gıdaların bulunduğu Profilo marka buzdolabımdan sabah garip ve aralıklı olarak sesler geldiğini fark ettim. Çalışmasında bir sıkıntı yoktu fakat ne olur ne olmaz Profilo Servis Çayırova yetkililerini arayarak durumu izah ettim ve kompresörden gelebileceğini eğer yeni başladıysa ilerleyen saatlerde soğutmasının da performasının düşeceğini söylediler. 1 saat içinde gelip arızayı hallederek tüm stoğumun çöp ve ziyan olmasından beni kurtardılar.

 • Reply
  Yıldız

  Uzun zamandan beridir ofisimizin mutfağında Profilo marka buzdolabı kullanıyoruz. Yaklaşık 5 senedir de hiçbir arızasıyla karşılaşmamıştık. Fakat geçtiğimiz hafta buzdolabı üzerinde bulunan dijital ekran arızalandı ve hiçbir işlem yapılamıyordu. Biz de hemen Profilo Servis Çayırova şubesi ile iletişime geçtik. Gelen ekip parça değişimi yaparak sorunumuzu ortadan kaldırdı. Kendilerine teşekkür ederiz.

 • Reply
  Nisanur

  Geçen sene aldığım profilo çamaşır makinemde ön panelinde bulunan ışıklar yanmamaya ve makine de çalışmamaya başladı. Birkaç kere denesem de aynı hatayı verdi ve ben de Çayırova Profilo teknik servisle iletişime geçtim. Beni hiç bekletmeden makinemi gelip aldılar ve gayet güler yüzlülerdi. Geri dönmesi de kolay  ve hızlı oldu gayet.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonSERVİSİ ARA